Запустити акцію

Знижки на картинги в Києві

Чому ми?

Картинг в Києві

Жага швидкості, необхідність в адреналіні та бажання випробувати себе обов'язково приведуть вас на картинг. Ця розвага стає дедалі популярнішою, адже вона приносить відчуття свободи й емоційне розвантаження.

Це гонки на гоночних автомобілях простої конструкції, без кузова. В картинг-центрі перед заїздом вам дадуть захисний шолом і проведуть інструктаж. Одночасно в заїзді беруть участь кілька пілотів. Ви можете прийти невеликою компанією і позмагатися між собою. Після того, як співробітник картингу дає дозвіл, можна стартувати. На один заїзд зазвичай відводиться 10-15 хвилин. Після закінчення часу вам подають сигнал прапорцем, після чого треба заїжджати на піт-стоп.

Оскільки прийти покататися на карті може кожен, для цього не потрібна спеціальна підготовка, для більшої безпеки рама карта міцніша, ніж у спортивних змаганнях, а потужність двигуна обмежена. Якщо відвідувач порушує правила (наприклад, в'їжджає в огорожу або в інших учасників заїзду), його можуть зупинити і зняти з траси до закінчення заїзду.

Трек може бути побудований в приміщенні, критий, або на свіжому повітрі, це таке ж приємне проведення часу, як похід на каток і катання на ковзанах або роликах.

Для багатьох катання на картах не просто спосіб провести вільний час, а професійне заняття. Зараз проводяться міжнародні змагання в різних класах. Вони відрізняються картами, які допускаються до змагань, і вимогою до пілотів (вік і вага).

На спортивних змаганнях кари можуть розганятися до 260 км / год. Аматорські кари розвивають набагато меншу швидкість.

Послуги катрингу зі знижкою надають такі центри як автодром Чайка (КартТочка), картинг-клуб КартМанія і багато інших.

На Скидочнику можна знайти акції на картинг в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.