Liki24
Запустити акцію

Акції кінотеатрів в Києві

Чому ми?

Знижки в кінотеатрах Києва

Не дивлячись на популярність телебачення і інтернету, глядачі приходять в кінотеатри, щоб подивитися цікаве кіно в хорошій якості і приємній обстановці. Багато кінотеатрів працюють за системою «мультиплекс» - в декількох залах одночасно йдуть сеанси, тому в будь-який час можна подивитися цікавий для вас фільм.

Сьогодні багато новинок виходять в форматі 3D. За допомогою цієї технології глядачі бачать об'ємне зображення, яке не обмежується рамками екрану. Щоб глядач відчув свою присутність у фільмі, використовують спеціальні проектори та окуляри.

3D-фільми стали популярні в останні десятиліття, але сама ідея не нова. Ще в 1838 році в Англії показали прилад, за допомогою якого можна було бачити предмети об'ємними. Хоча сама технологія зробила крок далеко вперед, її суть не змінилася з того часу. Ефект заснований на різниці сприйняття зображення кожним оком. Щоб глядачі побачили тривимірне кіно, одночасно показують дві кіноплівки - для правого і лівого ока. Друга обов'язкова умова перегляду - спеціальні окуляри, які видають кожному глядачеві. У них використані рідкі кристали.

У 1970 році глядачам вперше представили технологію IMAX. З її допомогою вдалося домогтися максимального ефекту присутності під час сеансів 3D кіно.

Після освоєння тривимірного кіно, кінотеатри зробили ще один крок вперед і запропонували глядачам дивитися фільми в чотиривимірному форматі. 4D -кіно - це перегляд фільму в форматі 3D, під час якого глядачі відчувають фізичні ефекти. Наприклад, рух крісел, вітер, бризки води, запахи. Зазвичай в 4D кінотеатрах показують короткі фільми (тривалістю до 20 хвилин).

На Скидочнику представлені вигідні акції та знижки на квитки в такі кінотеатри як автокінотеатр КІНОДРОМ, кінотеатр Кінопанорама, кінозал Rock Fellow, кінотеатр Кінопалац та інші.

На Скидочнику можна знайти акції в кінотеатрах в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.