Запустити акцію

Клінінгові послуги в Києві

Чому ми?

Клінінгові послуги в Києві

Клінінгові компанії не просто роблять за вас прибирання, вони виконають завдання, з якими ви самі не впораєтеся або на які не залишається часу.
Які послуги пропонують компанії з прибирання?

Прибирання квартир. Крім звичайного вологого прибирання, витирання пилу та прибирання пилососом, вона включає миття вікон, дзеркал, скляних поверхонь; дезінфекцію ванної кімнати і туалету; полірування меблів; чищення м'яких меблів.

Прибирання офісів. Перед в'їздом в новий офіс ви можете замовити генеральне прибирання, а потім - щоденне прибирання приміщення. Зазвичай прибирання проводиться до або після робочого дня.

Еко-прибирання. Клінінгові компанії пропонують прибирання без використання хімічних засобів, а за допомогою парогенератора. У цьому випадку використовується сухий пар, він не викликає алергію, безпечний для дітей і добре очищає.

Прибирання територій. Доглянутий двір, охайний вхід в офіс, чисті доріжки і политі квіти завжди радують око. Взимку компанія прибере і вивезе сніг, посипле доріжки антиожеледними засобами. Влітку - збере сміття, листя, буде доглядати за клумбами, доріжками, майданчиками.

Альпіністські роботи. Співробітники клінінгової компанії помиють зовнішні вікна та конструкції (наприклад, рекламні вивіски) на будь-якому поверсі. Вони також збивають бурульки і прибирають сніг з даху.

Вивіз сміття та снігу. Після ремонту або будівництва гори сміття не лежатимуть у вас під вікнами, фахівці вивезуть його в відведені для цього місця. Взимку можна замовити послугу з вивезення снігу.

На Скидочнику представлений також каталог інших послуг, які можна отримати зі знижкою, наприклад, дизайн інтер'єру, фотодрук або страхування.

На Скидочнику можна знайти акції на клінінгові послуги в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.