Запустити акцію

Комп'ютерна техніка в Києві

Чому ми?

Комп'ютерна техніка в Києві

Сучасний світ неможливий без таких речей як телефони, телевізори і комп'ютери. Вони допомагають керувати електростанціями, регулювати дорожній рух, піднімати літаки в небо і багато іншого. Наша повсякденне життя також пов'язана з комп'ютерами. Їх використовують на роботі, для навчання, відпочинку та ігор.

Види:

Стаціонарні комп'ютери. Вони незамінні при виконанні складних завдань, які вимагають великого обсягу пам'яті і сильного процесора. Крім того, до них можна підключити монітор великого розміру або ігрові приставки. Недоліком ПК є його прив'язаність до місця, його не можна носити з собою, і досить великий розмір.

Ноутбуки. Ноутбуки поступово витісняють стаціонарні комп'ютери. Вони приваблюють своєю портативністю. Ноутбуки відрізняються розміром екрану, технічними характеристиками. При виборі ноутбука треба вирішити, для яких завдань ви його купуєте, в залежності від цього підбирають параметри.

Нетбуки. Їх використовують для доступу в інтернет і роботи з офісними програмами. Користувачів приваблюють маленькі розміри, легкість, відносно невисока ціна. Однак вони не зручні для тривалої роботи, ігр та вирішення складних завдань. Зазвичай їх продуктивність нижче, ніж у ноутбуків і ПК, дисководи відсутні.

Планшети. Це тренд останніх років. У нього немає клавіатури, управління здійснюється пальцями або стилусом. Головне призначення планшетів - доступ в інтернет. Ними також зручно користуватися для читання книг, ігор, перегляду відео. Планшет - маленький і зручний помічник. Він легко поміщається в сумку, а аксесуари для планшетів роблять його візитною карткою господаря і відображають його смак.

Відомі виробники: Apple, Acer, Asus, Samsung, Dell, Everest, HP, Lenovo, Impression.

На Скидочнику можна знайти акції на комп'ютери і ноутбуки в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.