Продавати на SKIDOCHNIK

Жіночі комплекти

Чому ми?

Комплекти спідньої білизни

Жодна жінка не скаже: нижню білизну ніхто не бачить, можна купити будь-яку. Жінка вибирає білизну для себе - щоб відчувати впевненість і комфорт. А також для свого чоловіка, який завжди може гідно оцінити красиві мереживні трусики і напівпрозорий бюстгальтер.

Для щоденного використання підбирають комфортну білизну з натуральних тканин, яка не буде тиснути, стискати і доставляти незручності. Для особливих випадків - романтичних вечорів, побачень - підійде еротична білизна. Вона може бути напівпрозорою, мереживною, зі стразами, намистинками, вишивкою. Вона не розрахована на тривале носіння, тому зручність не на першому місці. Її завдання - спокусити, розпалити вогонь. Така білизна більш відкрита, ніж повсякденна, має додаткові вирізи, вставки.

Комплекти жіночої білизни зазвичай складаються з бюстгальтера і трусиків, які пошиті в одному кольорі і з однакового матеріалу. Також є комплекти з маєчки і трусиків. При виборі набору треба звернути увагу на розмір кожної частини, вона повинна вам підходити.

Комплекти складаються з різних видів білизни: трусики можуть бути стринги, сліпи, бікіні; бюстгальтери - пуш-ап, з чашечками або без. Підбирайте набір в залежності від того, куди ви його надягнете. Для щоденного використання віддайте перевагу зручності, для романтичних вечорів - зовнішньому вигляду.

Комплект білизни виглядає набагато краще, ніж окремий бюстгальтер і трусики. Вашій половинці напевно сподобається гарний набір.

Виробники жіночої білизни: Victoria's Secret, Papillon, Pierre Cardin, Magic, Milavitsa, Alisee.