Продавати на SKIDOCHNIK

Корекція фігури в Києві

закрити

Чому ми?

Корекція фігури зі знижкою в Києві

Сьогодні, щоб провести корекцію фігури, не потрібно робити операцію. Салони краси пропонують багато інших, безопераційних методів, це така ж популярна і безпечна процедура як, скажімо, лазерна епіляція. Ви можете самостійно дізнатися про них і вибрати відповідний. Або можна підібрати програму разом з фахівцем, який проводить такі процедури.

Популярні методи корекції фігури:

Електроліполіз. Тут використовують електричний струм, який «висушує» жирові клітини, і через 3-7 днів вони розщеплюються. Струм проходить через голки-електроди, які вводять в шар підшкірного жиру, і плоскі електроди, які накладають на ділянки шкіри.

Пресотерапія. На шкіру і підшкірні тканини впливають за допомогою тиску повітря. Таким чином видаляють міжтканинну рідину і виводять продукти розпаду жирової тканини.

Антицелюлітний масаж. Щоб підтягнути і розгладити шкіру масажист використовує ролери. Один з видів масажу - вакуумний. За рахунок зміни низького і високого тиску можна розщеплювати жирові відкладення.

Кавітація. В основі цього методу - фізичне явище кавітації. Для цього використовують низькочастотний ультразвук. Він впливає на жирові клітини, в результаті, в них утворюються повітряні бульбашки. Вони витісняють молекули жиру. Щоб отримати результат, треба 3-4 сеансу.

Ін'єкційні методи. Препарати, які зменшують прояви целюліту, покращують ліпідний обмін, вводять в підшкірний шар. Розрізняють декілька процедур: мезотерапія, контурна пластика, біоревіталізація. Вони відрізняються речовиною, яку використовують під час процедури, і методом ін'єкції.

Послуги по корекції фігури проводяться професійними косметологами в сучасних СПА-центрах і салонах краси. Найбільш популярні з них: косметологія ЛазерОК, СПА-студія Della Rossa на Будівельників, Центр Здорового Життя, студія корекції фігури на Полковника Шутова, салон краси Ісіда.

На Скидочнику можна знайти акції на корекцію фігури в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.