Продавати на SKIDOCHNIK

Кухонні плити

Чому ми?

Кухонні плити

Кухонні плити потрібні скрізь, де живуть люди. Лише одиниці з мільйонів громадян України можуть собі дозволити харчуватися в кафе і ресторанах. Іншим жителям доводиться щодня користуватися плитою, щоб приготувати поживні і корисні страви, в крайньому випадку можна купити мультиварку по акції.

Діляться кухонні плити на газові та електричні (варильні поверхні ми зараз розглядати не будемо). Кожна має характерний ряд особливостей.
Газові плити купити можна вітчизняного і зарубіжного виробництва. Назву отримали за рахунок використання «блакитного палива». Зручні тим, що підключивши шланг з подачею носія, більше не вимагають ніякого монтажу. Стандартна комплектація - 4 конфорки, але є і міні-версії з двома-трьома.

Кухонні плити електричні підійдуть в тих місцях, де збудовані будинки підвищеної поверховості або в населених пунктах, в яких відсутня локальна подача газу. Приєднуються до загальної електричної мережі, нагрів конфорок виконується за рахунок подачі струму. У процесі приготування тут не вдасться швидко переключити режим, зробивши термоподачу слабкіше, тому треба постійно перебувати на кухні, щоб стежити за рівнем і якістю готуємої в каструлях і сковорідках їжі. Теплонагріваємі елементи з часом доводиться міняти на нові. З цієї причини ви зумієте підібрати кухонні плити електричні недорого в порівнянні з іншими аналогами.

Якщо ви не можете зупинитися на одному з представлених вище типі плит, знайдіть у продажу поєднану модифікацію, в якій верхня частина працює на газу, а духова шафа - на електриці для уникнення неприємних запахів на кухні також можна придбати кухонні витяжки з розпродажу.

Марки плит

Плита Gorenie (Словенія) відрізняється продуманим дизайном, відмінною функціональністю. Відкриті у різних країнах і великих містах сервісні центри дозволяють клієнтам оперативно викликати майстрів для ремонту. Виробник вважає, що кухонна плита (відгуки користувачів це підтверджують), доповнена електродуховкою, дозволить отримати кращу випічку, а решта страви приготуються якісніше і стане набагато смачніше.

Nord полюбився покупцям ще згодом появи перших однойменних холодильників. Холодна, стерильно-біла краса виробів відноситься до середньої цінової категорії фінансових рішень. Пальники зроблені з розрахунку економної витрати газу, що важливо в наш час. Чеська емаль не дає жиру глибоко вбиратися в поверхню навколо конфорок, що полегшує догляд за плитою. Термостійкі скла духовок дозволяють без побоювання знаходитися на кухні поруч з батьками маленьким дітям, коли щось запікається всередині. У магазинах від виробника іноді проводиться розпродаж газових плит тієї марки.

Білоруський Gefest - це компактність в поєднанні з хорошим співвідношенням вартості і якості. Відрізняються потужними пальниками і стійкими решітками, що бережуть стаціонарність розміщеного посуду для готування. Ціна на кухонні плити бюджетна і по кишені навіть молодятам.

 Тим, кому імпонують акції, знижки на кухонні плити електричні та газові, радимо звертатися на ресурс Скідочнік.