Додати акцію

Кулінарні курси

Це всі активні акції цього розділу сьогодні. Підпишіться на розсилку найкращих знижок інтернету і ми повідомимо Вам про нові пропозиції!
закрити

Чому ми?

Кулінарні курси в Києві

Ви знаєте, чим відрізняється пасерування, бланшування і гратітування? Які спеції підійдуть до риби, які до дичини, а які до птаха? Ви впевнені, що правильно поєднуєте інгредієнти в салаті? Кулінарія - це мистецтво, яке має правила. У той же час, приготування їжі вимагає імпровізації, проте в чітко встановлених рамках.

Навіть якщо приготування для вас щоденне заняття, на кулінарних курсах ви не будете нудьгувати. Ви удосконалите свою техніку, навчитеся правильно підбирати соуси, красиво подавати ваші страви. Якщо кулінарія - ваше покликання, заняття з відомими кухарями стануть початком вашої кар'єри.

Можна записатися на базові курси, де розкажуть загальні правила приготування, сервірування столу, подачі страв. Заняття охоплюють всі основні види страв: супи, салати, закуски, гарячі страви. Також приділяється увага декорування і подачі до столу.

Якщо ази кулінарного мистецтва ви освоїли, виберіть спеціалізовані заняття, наприклад, по середземноморській або японській кухні. Досвідчені кухарі розкажуть вам про особливості національних кухонь і навчать готувати традиційні страви.

Окремо можна відвідати кондитерські заняття. Після кількох уроків, ви здивуєте свою сім'ю і гостей вишуканими десертами.

Є школи, де проводять заняття з дієтичного, вегетаріанського, дитячого харчування. Також можна організувати майстер-клас для дітей. Їх навчать готувати нескладні, але смачні і цікаві страви.

Найбільш популярні заклади, що пропонують повчитися кулінарному майстерності зі знижками: ресторан Le Cave dell vino, ресторан Bosaley, курси Готують Всі, Київська Асоціація Шеф-Кухарів, ресторан Планета Суші.

На Скидочнику можна знайти акції на кулінарні курси в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.