Запустити акцію

Купальники в Києві

Чому ми?

Недорогі купальники в Києві

Купальник - не просто жіночий одяг для пляжу, а важливий елемент гардеробу. З одного боку, його носять нечасто і тільки в певних місцях, з іншого боку - він «оголює» всі достоїнства і недоліки фігури. Тому жінки зазвичай вибирають купальник ретельно. Не менш ретельно до купальнику вони підбирають і аксесуари: пляжні текстильні сумки, капелюшки, окуляри і босоніжки або капці. У справжньої модниці всі ці елементи її образу повинні гармонійно поєднуватися і підкреслювати смак господині.

Для пошиття купальників використовують еластичні синтетичні тканини, які не вигоряють на сонці і дають шкірі дихати.

Купальники розрізняються по призначенню: спортивні (для професійних плавців) і масові (для пляжу і відпочинку). Купальники для спортсменів мають чіткі параметри пошиття, вони не різноманітні в кольорах і моделях. А ось пляжні купальники дуже різноманітні, дизайнери прикрашають їх стразами, незвичайними принтами, шукають нові забарвлення і поєднання кольорів.

Найпопулярніші моделі купальників:

Злитий купальник. Їх часто використовують для активного відпочинку (наприклад, для гри в пляжний волейбол), крім того, всі купальники для професійного плавання є закритими. Бувають моделі з бретелями і без. Окремо виділяють буркіні - дуже закритий купальник для жінок, що сповідують іслам.

Бікіні. Традиційний роздільний купальник, який складається з двох частин. Це найпоширеніша модель.

Танкіні. Верх і низ в цьому купальнику з'єднані смужками.

Бандо. Різновид роздільного купальника, в якому ліф не має бретелей.

Танк. Роздільний купальник, верхня частина якого виконана у вигляді майки. Вона може доходити до стегна або до нижніх ребер.

Бікіні-стринги. Самий відкритий тип купальника, в якому використовуються трусики моделі «стрінги».

Світові виробники купальників: Victoria's Secret, Adidas, Speedo, Mark & ​​Andre, Marisol, Amore & Sorvete, Beach Bunny, L * Space.