Продавати на SKIDOCHNIK

Курси фотографії в Києві

закрити

Чому ми?

Курси фотографів в Києві

Сьогодні фотоапарат доступний всім. На полицях магазинів вибір від «мильнички» до професійної камери. Однак сама дорога техніка не забезпечить якісних фотографій, якщо власник не вміє нею користуватися. Щоб не робити всі знімки в режимі «авто», дізнайтеся основні правила роботи з фотоапаратом. Це можна зробити самостійно за допомогою книг або піти на курси. Другий варіант зазвичай більш ефективний.

Отже, ви записалися на заняття і чекаєте, коли ж вам покажуть, на які кнопки натискати, щоб отримати гарні фото. Однак для результату треба потрудитися. Спочатку треба познайомитися з фотоапаратом, зрозуміти принцип його роботи. Вам покажуть як тримати камеру і вибирати об'єктив.

Далі вам розкажуть, що впливає на якість фотографії, що таке експозиція, фокусування, глибина різкості. Ви навчитеся правильно вибирати режим зйомки.

Якщо ви розібралися з технікою, можна переходити до процесу зйомки. Ви повинні знати, що таке золотий перетин, як використовувати природне світло і спалах. Викладач познайомить вас з основними жанрами фотографії та розповість про особливості зйомки. Якщо ви робите портрет, наприклад, важлива не тільки настройка техніки, але і контакт з людиною.

Під час занять ви дізнаєтеся про додаткові аксесуари: штативи, відбивачі, спалахи. Ви спробуєте свої сили у фотозйомці на вулиці і в студії. Якщо ви засвоїте всі уроки, подальші ваші фотографії - будуть яскравими, насиченими, красивими.

На Скидочнику представлений широкий вибір фотошкіл і студій, в яких можна навчитися фотографії зі знижкою: студія Фотомагія, фотостудія Studia Foto, фотошкола Фото7, майстерня Олівець, студія Chichilina.

Так само, на Скідочніке можна знайти акції на курси фотографії в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.