Продавати на SKIDOCHNIK

Курси макіяжу

закрити

Чому ми?

Курси макіяжу в Києві

Всього кілька ліній і додаткових відтінків можуть змінити ваш образ. Красиві брови, виразні очі, привабливі губи - про це мріють дівчата. Всього кілька головних правил і невелике тренування допоможе вам досягти цього. Як це можливо? Про це вам розкажуть на курсах професійні візажисти.

Професіонали вміють підбирати колір, текстуру, правильно наносити макіяж. Вони поділяться з вами своєю майстерністю під час занять. Спочатку вам розкажуть, про види макіяжу, інструменти, які використовуються, техніку нанесення. Потім ви спробуєте самостійно зробити макіяж.

Після занять ви будете красиво наносити тіні, малювати акуратні стрілки, обводити губи, зможете підбирати макіяж для кожного випадку. Ви будете розбиратися в типах косметики і навчитеся правильно підбирати її. Ви спробуєте створити різні образи: жінки-вамп, романтичний, весільний, ретро.

Не забувайте, що на макіяж також існує мода. Викладачі підкажуть, які кольори і косметику краще використовувати, які види макіяжу зараз актуальні.

Зазвичай на курсах частина занять присвячена щоденного макіяжу, а частина - вечірньому. Вони сильно відрізняються, тому вимагають різних навичок. Школи пропонують різні за тривалістю і рівнем курси. Якщо ви хочете навчитися робити макіяж для себе, досить базової програми. Якщо ви плануєте займатися цим професійно, вибирайте розширену програму.
Курси візажу зі знижками пропонують такі популярні заклади: салон краси Ірини Лісової, студія ArtSoul, студія Такка Шантрье, клуб Леді Досконалість, навчальний центр S & A group та інші.

На Скидочнику можна знайти акції на курси візажу в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.