Продавати на SKIDOCHNIK

Курси англійської мови в Києві

закрити

Чому ми?

Курси англійської мови в Києві

 Англійська мова по праву носить статус міжнародної. Політична, наукова, економічна і спортивна сторона життя земної кулі протікає на цій мові. Англійська - як офіційна, так і робоча мова ООН. Зустрічі президентів різних держав, переговори на вищому рівні, підписання указів і законів та ін. ведеться англійською. Здійснення роботи банківської та транспортної систем відбувається англійською. Це також мова наукового спілкування. Офіційна мова Олімпійських ігор - теж англійська! Цією мовою ведеться і зберігається 75% всієї офіційної міжнародної переписки і 80% інформації світового значення.

Хочете спілкуватися з людьми інших національностей? А бути студентом престижного європейського університету? Хочете отримати перспективну роботу в своїй країні або знайти гідну роботу за кордоном? Хочете заводити нові цікаві знайомства під час відпочинку і подорожей? Тоді ви просто зобов'язані вивчити англійську мову!

Найбільш популярні школи англійської мови, які надають знижки на свої послуги: школа D'elite school, школа Smile English School, онлайн-курси English15.com, школа Red Line, центр Lingvocenter Oxford.

Статус офіційної мови англійська отримала в наступних країнах:
США, Сполучене Королівство, Індія, Філіппіни, Пакистан, Нігерія, Південно-Африканська Республіка, Канада, Кенія, Гана, Австралія, Камерун, Зімбабве, Папуа-Нова Гвінея, Ірландія, Нова Зеландія, Ямайка, Сінгапур, Тринідад і Табаго, Мальта, Багамські острови, Барбадос, Сейшели, Домініка і в ряді інших країн Африки, Азії, Океанії.

Цікаві факти

- чотири англійських слова, що не мають рими: silver, purple, orange, month;

- перше слово, яке прозвучало з вуст людини, що ступила на Місяць, було англійською. Це слово - ОК;

- тільки одне слово англійської мови починається і закінчується на - und -. Це - underground.

На Скидочнику можна знайти акції на курси англійської мови в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.