Запустити акцію

Курси французької мови в Києві

Це всі активні акції цього розділу сьогодні. Підпишіться на розсилку найкращих знижок інтернету і ми повідомимо Вам про нові пропозиції!

Чому ми?

Курси французької мови в Києві

Значення французької мови:

Кількість людей, які спілкуються французькою мовою сьогодні, вже давно перевищила цифру в 130 мільйонів. Французька - мова культурного, мистецтвознавчого, наукового, технічного та світського спілкування. Французькою користуються жителі Франції, Швейцарії, Монако, Бельгії, Канади, Африки, Французької Гвіани і Гаїті. П'ять континентів визнали французьку як мову міжнародного спілкування. Її використовують 36 держав членів ООН.

З 1968 року міжнародного значення набуло слово «франкофонія», що позначає співтовариство населення країн, які розмовляють французькою. Вища Рада даної організації займається питаннями поширення та вивчення французької мови.

Майже всі міжнародні організації, серед яких ЮНЕСКО, ООН, Рада Європи та ін., Використовують французьку в якості однієї з офіційних робочих мов. Французька - мова Олімпійських Ігор і FIFA.

Статус офіційної мови французька отримала в наступних країнах:
Франція, Швейцарія, Люксембург, Бельгія, Монако, Канада, Гаїті, Гвінея, Камерун, ДР Конго і Республіка Конго, Мадагаскар, Сенегал, Маврикій, Сейшельські острови, США (Мен, Луїзіана) і ін. Регіональна мова в Індії і Італії.

Найбільш популярні школи, в яких можна вивчити французьку мову зі знижкою: компанія Smartfox, онлайн-курси English15.com, школа CLOSER to the DREAM, навчальний центр New mindset та інші.

Цікаві факти

- поява в 1969 році роману одного з французьких письменників Ж.Перека «La disparition», що відрізнявся від усіх інших тим, що в ньому не було використано жодної букви «е», яка вважається найбільш уживаною французької голосною.

- один з Актів парламенту Англії про використання в судах державного значення англійської був написаний французькою мовою.

- роман В.Гюго «Знедолені» містить фразу, що складається з 823 слів, яка набула статусу найдовшої французької пропозиції.

На Скидочнику можна знайти акції на курси французької мови в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.