Skidochnik.Travel
Запустити акцію

Курси іспанської мови в Києві

Це всі активні акції цього розділу сьогодні. Підпишіться на розсилку найкращих знижок інтернету і ми повідомимо Вам про нові пропозиції!

Чому ми?

Курси іспанської мови в Києві

Значення іспанської мови:

Популярність іспанської мови збільшується з дуже великою швидкістю. Сьогодні іспанська вийшла за рамки сформованих стереотипів, отримавши широку популярність і масове поширення поза межами самої Іспанії. За кількістю її носіїв, іспанська стоїть на третьому місці, поступаючись позиції китайській та англійській. Крім цього, в рамках вибору жителями планети іноземної мови для вивчення, іспанська з упевненістю підлетіла на друге місце, поступившись першістю лише англійсьійї, але при цьому зберігши впевнене лідерство за кількістю осіб, які вивчають мови романської групи.

Іспанська мова, зі своєю багатою культурою і цікавою історією, знаходиться в числі найкрасивіших мов світу. Сьогодні це мова не тільки туризму, а й політики, бізнесу, торгівлі, спілкування міжнародного значення. Більше ніж 400 млн. людей зі всього світу спілкуються іспанською. Крім цього, іспанська числиться офіційною мовою низки організацій міжнародного характеру: ЄС, ООН, ОАД.

Статус офіційної мови іспанська отримала в наступних країнах:
Іспанія, Аргентина, Мексика, Венесуела, Болівія, Гондурас, Гватемала, Домініканська Республіка, Коста-Ріка, Колумбія, Куба, Панама, Нікарагуа, Парагвай, Уругвай, Перу, Сальвадор, Еквадор, Чилі, Екваторіальна Гвінея.

Цікаві факти

- найбільш часто в іспанських словах зустрічається згодна буква «r». «Ferrocarrilero» - «залізничник» - включає 5 таких букв.

- єдине слово, в якому присутні всі 5 іспанських голосних букв, це слово - «murciélago» - «кажан».

- іспанські питальні пропозиції включають два знака питання, з яких один стоїть в кінці, а другий - догори ногами в спочатку пропозиції. «¿Cómo estás?» - «Як справи?».

Найбільш популярні школи, що пропонують курси іспанської мови зі знижками: школа Spanish in Kiev, онлайн-курси English15.com, компанія Smartfox, навчальний центр New mindset, школа Chispa (Чіспа).

На Скидочнику можна знайти акції на курси іспанської мови в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.