Додати акцію

Курси італійської мови в Києві

закрити

Чому ми?

Італійська мова в Києві

Значення італійської мови:

Італійська мова або lingua italiana використовується населенням Ватикану, Італії, Сан-Марино, Хорватії, Швейцарії, Словенії, Монако, Франції, Лівії, Ефіопії, Тунісу, Сомалі, Албанії, Мальти, Венесуели, Бразилії, Аргентини. Чи не менше як 70 млн. Населення Євразії використовують італійську для спілкування. Його становлення відбулося на основі розмовної або вульгарної латинської, використовуваної в територіальних межах Італії за часів падіння Римської імперії.

За часів політичного розколу Італії не існувало і загальноприйнятої літературної мови. Мова складалась з різних діалектів, найпопулярнішим і найпрестижнішим з яких став діалект Флоренції. Цей діалект використовувався в творах Данте, Боккаччо, Петрарки, і він же став основою сформованої в 18-19 столітті єдиної загально використаної літературної італійської мови.

Статус офіційної мови італійський отримав в наступних країнах:
Ватикан, Італія, Швейцарія, Сан-Марино, Мальтійський орден. Статус регіональної мови - Хорватія і Словенія.

На Скидочнику представлені акції від таких популярних мовних шкіл, які пропонують курси італійської мови зі знижкою: школа Kingdom, школа Interway, компанія Smartfox та інших.

Цікаві факти

- вся загальноприйнята музична термінологія була запозичена іншими мовами з італійської: фортепіано, адажіо, примадонна, маестро, соната, сопрано та ін.

- в середині минулого століття Б. Муссоліні, маючи намір «зачистити» італійську мову від вживання слів іноземного походження, замінив слово «гол» на «meta», а футбол почали називати «calcio». Мультяшний персонаж «Дональд Дак» перейменувався в «Paperino», а «Міккі Маус» - в «Topolino»

- прізвища північних італійців мають закінчення "i", а південних - "o."
  Руссо - саме широко розповсюджене італійська прізвище.

На Скидочнику можна знайти акції на курси італійської мови в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.