Запустити акцію

Курси Mini-MBA в Києві

На жаль, вибраним умовам не відповідає ні одна акція. Ви можете перейти на головну сторінку порталу.

Чому ми?

Курси Mini-МВА в Києві

Mini-МВА - це укорочений варіант програми «Майстер ділового адміністрування», який з кожним роком стає все більш популярним в бізнес - школах України. Як правило, за допомогою програми Mini-МВА, основи бізнесу вивчаються протягом часу, менше 100 годин. Сьогодні, особливою популярністю користуються курси Mini-МВА, а також навчання MBA-online.

Професіоналізм - одна з основних вимог сучасного бізнесу. Саме тому, зарахування на курси продажу, курси реклами і pr і програми МВА стало одним з пріоритетних завдань, які ставлять перед собою випускники вузів. Серед них міні-МВА - це один з найшвидших і доступних способів підняти свій професійний рівень, а також підвищити свою кваліфікацію. Підвищити свою вартість на ринку праці допоможуть також курси іноземних мов.

Позитивні сторони програми Mini-МВА:

- можливість аналізувати свій досвід;

- підвищення свого професійного рівня;

- придбання впевненості в собі через збільшення своєї компетентності (збільшити впевненість в собі допоможуть також різні курси особистісного росту, представлені на Скидочнику);

- можливість займатися від 3 місяців і до 1 року;

- прийнятна вартість;

- доступність.

З іншого боку, є кілька моментів, які не зовсім влаштовують тих, хто закінчує Mini-МВА. це:

- відсутність державного диплома;

- міні-МВА не впливає на збільшення рівня зарплати;

- не дає можливість продовжити навчання для отримання більш високого рівня, як, наприклад, кандидатської чи докторської ступені.

MBA-online:

З кожним роком освіту онлайн набуває все більшої і більшої популярності і ефективності. Програми МБА, які відносяться до категорії освітніх, пропонують пройти бізнес курси в режимі онлайн. Така online-освіту за програмою МВА дає можливість заощадити час і гроші, зокрема тим студентам, які живуть далеко від навчальних центрів.

На Скидочнику можна знайти акції на курси Mini-MBA в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.