Запустити акцію

Курси німецької мови в Києві

Чому ми?

Німецька мова в Києві

Значення:

Німецький складається в числі провідних світових мов спілкування. Кількість людей, які вважають її рідною, вже давно перевищила позначку в 100 мільйонів. Представники німецької діаспори, кількість яких обчислюється сотнями тисяч, проживають в Польщі, Румунії, Чилі, Аргентині, Угорщині, Данії, Казахстані, Бразилії та ін. Також, німецький - один з офіційних мов ЄС та ООН. Крім цього, величезну популярність в країнах сучасної Європи завоювала німецька культура, а сама Німеччина - значного політичного, економічного і культурного впливу. З кожним роком збільшується кількість торгових партнерів, зацікавлених у розвитку відносин з Німеччиною. Як наслідок, зростає затребуваність використання німецької мови представниками секторів бізнесу і економіки, промислової галузі, науки і культури. І, нарешті, розглядаючи кількість замовлень послуг текстових і усних переказів на сучасному українському ринку, можна з упевненістю зазначити, що німецька мова заволоділа однією з лідируючих позицій, нарівні з китайським і англійською мовами.

На сьогоднішній день багато мовних шкіл пропонують вивчати німецьку мову зі знижкою. Наприклад, школа WLS LLC (Washington language school), онлайн-курси English15.com, компанія Smartfox, навчальний центр New mindset і інші.

Статус офіційної мови німецька отримала в наступних країнах:
Німеччина, Австрія, Ліхтенштейн. Одна з державних мов в Бельгії, Швейцарії та Люксембурзі. Величезний вплив у багатьох регіонах Італії та Франції.

Цікаві факти

- 63 літери входять до складу найдовшого слова німецької мови: «indfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz» - що означає: «Закон про коров'ячої ідентифікації та передачі обов'язків щодо контролю за маркуванням яловичини»;

- "Фраєр" означає "наречений";

- а ще, в спілкуванні німці люблять використовувати химерні приказки:
 «Alles hat ein Ende, nur die Wurst hat zwei!» - «Все має кінець, і тільки сосиска - два».

На Скидочнику можна знайти акції на курси німецької мови в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.