Продавати на SKIDOCHNIK

Курси польської мови в Києві

закрити

Чому ми?

Польська мова в Києві

Значення:

За ступенем поширеності слов'янських мов, польська стоїть на третій позиції, слідом за російською та українською. Польською володіють жителі багатьох європейських і американських країн, серед яких:Великобританія, Франція, Німеччина, США, Литва, Україна, Чехія, Бразилія, Словаччина, Канада, Росія, Латвія, Білорусія та ін. На сьогоднішній день поширення польської мови торкнулося навіть Австралії! Польська перебуває у списку офіційних мов ЄС, загальне число яких - 24. На сьогоднішній день Польща є одним з головних політичних і торговельних партнерів нашої країни.

Щороку сотні тисяч українців відвідують Польщу з різними цілями візитів. І тому, для підвищення ефективності відносин між двома сусідніми державами, від представників України потрібно гідне володіння польською мовою. Ось чому курси польської мови в місті Київ відрізняються такою різноманітністю. Ну і, звичайно ж, не дивлячись на величезну кількість шкіл і курсів польської мови, неймовірним попитом серед українців користуються курси польської мови онлайн.

Вивчаючи польську мову, слід пам'ятати, що різні регіони Польщі використовують одну з двох літературних польських мов: варшавську або ж краковсько - познанську. Тому, здійснюючи переклади з польської, необхідно звернути на цей факт особливу увагу і адаптувати текст конкретно під жителів того чи іншого польського регіону.

Статус офіційної мови польська отримала в наступних країнах:
Польща. Статус регіональної - Україна, Чехія, Румунія, Боснія і Герцеговина, Словаччина.

Найбільш популярні мовні школи, в яких можна вивчити польську мову зі знижкою: компанія Smartfox, школа Kingdom, школа Chat, центр європейської освіти Osvita, школа Smokilend.

Цікаві факти

- польське слово «Cześć» (чещч) використовується як при зустрічі «Здрастуйте», так і при розставанні - «До побачення».

- двома характерними рисами польської мови, за якими можна легко відрізнити її від інших мов західнослов'янській групи на слух, це - велика кількість шиплячих приголосних звуків і постановка наголосів на передостанній склад практично всіх польських слів.

На Скидочнику можна знайти акції на курси польської мови в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.