Продавати на SKIDOCHNIK

Курси продажу в Києві

закрити

Чому ми?

Курси продажу в Києві

Курси продажу - це вид навчальних програм, спрямованих на комплексну професійну підготовку менеджерів з продажу для підприємств.
Слухачі курсів продажів мають можливість навчитися продажу продуктів, товарів і послуг. Також, вони вчаться аналізувати ціни і дії конкурентів, визначати розміри знижок на послуги та товари, відповідно до шкали цін, а також правильно оформляти відповідну документацію з продажу.
Школи, які проводять курси продажу, пропонують своїм слухачам повний теоретичний і практичний курс з маркетингу, техніки продажів, а також рекламі товару, що продається.

Під час проходження навчання продажам слухачі отримують навички роботи з клієнтом-замовником: вислуховувати побажання і вимоги клієнта, а також правильно презентувати послуги і товари. Курси продажу вчать своїх учасників підтримувати взаємини з діючими клієнтами, підписувати договори з новими замовниками, залучати вигідних партнерів, вести переговори про умови і ціни договорів, що укладаються.

Також, школи продажів вчать своїх слухачів вести роботу з клієнтами, що мають заперечення, взаємодіяти з постачальниками товарів і послуг, вести документообіг, складати щомісячні, щоквартальні та річні звіти про показники своїх продажів, а також процентному співвідношенні виконання плану.

Як правило, менеджери з продажу роблять кар'єру в горизонтальній проекції, поступово розширюючи коло своїх прав і повноважень, а також отримуючи все більш високі посадові позиції: керівник напрямку, керівник відділу з продажу, комерційний директор і т.д. Успішному просуванню по кар'єрних сходах сприяють також іноземні мови, вивчити які можна, скориставшись однією з акцій, що представлені на Скидочнику.

На Скидочнику представлені також інші курси бізнес напрямку: курси mini-MBA, бізнес курси, курси реклами і pr. Вони допоможуть Вам освоїти сучасні затребувані професії і побудувати успішну кар'єру.

Так само, на Скидочнику можна знайти акції на курси продажу в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.