Запустити акцію

Курси реклами та PR в Києві

Чому ми?

Курси реклами і PR в Києві

PR - це вид діяльності, спрямованої на створення та підтримку в очах громадськості позитивного іміджу будь-якої компанії, товарів або послуг. В умовах сучасного ринку, без хорошої реклами, діяльність компанії не зможе бути досить успішною. Саме тому, така професія, як PR-менеджер або ж менеджер з реклами, набуває на ринку праці все більшої популярності і поширеності.

Курси реклами і PR - це комплексна підготовка менеджерів по рекламі і PR-менеджерів. Слухачі курсів реклами і PR знайомляться з тонкощами продажу рекламних площ, теле- і радіо-ефіру. Курси навчання менеджерів з реклами та PR розраховані, в основному, на коло фахівців з галузі маркетингу, PR і реклами, які хочуть підвищити рівень свого професіоналізму або ж вивчити роль реклами з метою реалізації своїх власних бізнес завдань.

По закінченню курсів реклами та піару, їх слухачі набудуть вміння проводити успішні операції з рекламодавцями, проводити продаж рекламних місць і часу на інформаційних носіях, а також складати і корегувати плани цих продажів. Крім цього, слухачі вищевказаних курсів навчаться проводити персональний і корпоративний піар співробітників компанії, в якій вони працюють.

Також, слухачі курсів реклами і PR, набувають знання з області генерування інформаційних приводів з метою отримання сприятливого інформаційного фону для ведення бізнесу, проведення моніторингу PR-активності своїх конкурентів, організації та проведення виставкових заходів, презентацій, конференцій і т.д., а також створення позитивного іміджу компанії в ринкових умовах.

Курси реклами і PR розраховані на тих слухачів, які ставлять перед собою мету навчитися писати рекламні тексти, тексти для прес-релізів, статті для сайтів, а також проводити різноманітні рекламні компанії в ЗМІ для розширення ринків збуту і т.п.

Найчастіше, для того щоб краще розуміти свою діяльність, піар-менеждери цікавляться також такими курсами як курси продажу, курси mini-MBA і різні бізнес курси. Також для успішної роботи в сучасній бізнес-сфері необхідно володіти найбільш популярними в світі іноземними мовами. Так, на Скидочнику представлено багато курсів іноземних мов, в тому числі курси англійської мови і курси французької мови.

Так само, на Скидочнику можна знайти акції на курси реклами і PR в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.