Продавати на SKIDOCHNIK

Чоловічий верхній одяг

Чому ми?

Верхній чоловічий одяг в Києві

Популярні види верхнього чоловічого одягу включають такі елементи як: куртки (утеплені, демісезонні, літні, зимові і т.д.), вітровки, пальто, півпальто, бушлати, плащі, пуховики, шуби, костюми, піджаки і інше.

Чоловічі пальто відрізняються між собою своєю довжиною, матеріалом, використовуваним для їх виробництва, силуетом, сезоном застосування, формою і т.п. Найпоширеніші моделі чоловічих пальт мають строгу форму, напівприлеглий або прямий силует, накладні кишені, лацкани і комір різної форми і фасону. Чоловіче пальто може бути однобортним або двобортним. Залежно від сезону застосування, розрізняють літні, демісезонні і зимові моделі.

Найактуальніші моделі зимових пальто сьогодні - виконані в класичному стилі (одно- або двобортні, що мають великий хутряний комір-шальку, і лацкани, довжиною до коліна).

Чоловіче напівпальто характеризується такими ж властивостями, як і пальто, за винятком того, що цей вид чоловічого верхнього одягу має меншу довжину.

Найбільш затребувані чоловічі плащі виготовляються з водовідштовхувальних тканин або ж плівкових матеріалів. Чоловічі плащі - ідеальні варіант верхнього одягу для ділових людей, оскільки більшість їх моделей виконані в класичному стилі.

Чоловічі куртки, в своїй більшості, відрізняються від вищеперелічених видів чоловічого верхнього одягу тим, що закриваються на застібку - блискавку, і виконуються в спортивному стилі, хоча є і велика кількість класичних моделей, які ідеально поєднуються з діловими костюмами. Наймоднішими фасонами чоловічих курток сьогоднішнього дня є короткі куртки бомбери на утепленій підкладці і хутряною обробкою капюшона, куртки в стилі мілітарі, і також моделі, виготовлені з товстого драпу, такі куртки ідеально підходять під найпопулярнішу в світі одяг - джинси.

Чоловічі шуби знову набули свою актуальність серед чоловічого населення. Асортимент моделей чоловічих шуб, виконаних як з натурального, так і зі штучного хутра, приголомшує. Є моделі і на подобі курток, і такі, що нагадують приталені напівпальто або пальто, і виконані в класичному стилі. Наймодніші хутра, використовувані для пошиття сучасних чоловічих шуб: каракуль і лисиця.

Найпопулярніші моделі чоловічих дублянок можна умовно поділити на дві групи:

- ті, які мають лаконічний дизайн, матеріал з тисненою поверхнею і комір - Шальке;

- двобортні, з накладними кишенями і кокеткою.

На сьогоднішній день, найбільш затребуваними фасонами чоловічих дублянок є ті, що зовні нагадують куртку.