Запустити акцію

Латиноамериканські танці в Києві

Чому ми?

Заняття латиноамериканськими танцями в Києві

Танець - це неповторна, індивідуальна історія життя танцюриста, своєрідна розповідь, що розразується за допомогою рухів.Латиноамериканські танці - це настрій, почуття і емоції, які виражають відносини між чоловіком і жінкою. Латиноамериканські танці - це пристрасна румба, запальна самба, чуттєва ча-ча-ча, а ще сальса, меренга, бачата, ламбада, мамбо, та інші динамічні за своєю природою танці.

Музика, яка запалює, відточений ритм танцю, пластика тіла, рук і стегон з кожним роком залучають все більше і більше охочих почати навчання латиноамериканських танців. Клубна латина- напрямок латиноамериканських танців, який дозволяє танцювати не тільки в парі, але і поодинці, сольно, і підходить для виконання в клубах, на дискотеках, і на інших заходах, що мають відношення до танців.
Постійно зростаючий інтерес до латини для дітей і дорослих  став тим чинником, який спровокував появу в Києві такої великої кількості студій, клубів та шкіл латиноамериканських танців. Школи латиноамериканських танців сьогоднішнього дня пропонують бажаючим займатися латиною різноманітних стилів та напрямків. На вибір тих, хто хоче освоїти латиноамериканські танці, пропонуються різні рівні навчання, а також різноманітна методика викладання, яка в кожній студії або школі своя, унікальна.

І зовсім не дивно, що останнім часом такої великої популярності набули подарункові сертифікати на уроки латиноамериканськими танцями, і, особливо, абонементи на заняття латиною для початківців.

Заняття латиноамериканськими танцями - це не просто заучування стандартних рухів класичних бальних танцев. Заняття латиноамериканськими танцями - це здатність танцювати тілом, серцем і душею.

Якщо Ви вважаєте себе творчою особистістю, можете сміливо шукати собі захоплення і в інших цікавих сферах. Наприклад, навчання вокалу, уроки акторської майстерності й уроки ораторського мистецтва допоможуть Вам навчитися володіти власним голосом, додадуть Вам харизматичності.

Уроки малювання допоможуть розвинути відчуття прекрасного, а мистецтво любові дозволить знайти гармонію у відносинах з протилежною статтю.

На Скидочнику можна знайти акції на латиноамериканські танці в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.