Додати акцію

Лікування хребта в Києві

закрити

Чому ми?

Лікування хребта в Києві.

Хребет, виконуючи свою опорну функцію, піддається постійному навантаженню протягом життя людини. Будь-які зміни, що відбуваються в хребті, означають порушення функціональних здібностей організму. Стан хребта має величезний вплив на загальний стан здоров'я людини. Саме тому необхідно звертати особливу увагу на виникаючі болі в спині, і в хребті, зокрема. Болі в хребті можуть мати різний характер і походження, і, відповідно, будуть застосовуватися різні методи і методики усунення та лікування болю в хребті. Наприклад, іноді болі в хребті можуть свідчити про кардіологічні проблеми, в цьому випадку необхідно обов'язково провести обстеження серця. Необхідно також пам'ятати, що діагностика захворювань і лікування хребта повинні проводитися виключно в спеціалізованих клініках, більшість з яких пропонують таку послугу, як комплексне обстеження і лікування хребта, МРТ хребта.

Основні методи лікування хребта:

- мануальна терапія;

- лікувальний масаж (включаючи: ручний, вібраційний, вакуумний);

- фізіотерапевтичне лікування (включаючи: електрофорез, магнітотерапію, міостимуляцію);

- рефлексотерапія (включаючи: голковколювання, моксатерапію, точковий масаж);

- лікувальна фізкультура (ЛФК);

- медикаментозна терапія;

- психологічна корекція та інші.

У більшості випадків, призначення курсу лікування болів в хребті, що складається тільки з однієї процедури, виявляється малоефективним. Тому, лікування хребта включає комплексний підхід. Комплексне лікування хребта поєднує мануальні техніки з лікувальним масажем шиї і спини, фізіотерапією і медикаментозною терапією. І тільки такий комплексний підхід може забезпечити ефективне лікування хребта. Використання комплексного підходу допомагає позбавленню від таких хвороб, як: біль у спині і остеохондроз, радикуліт і люмбаго, запаморочення і головні болі, радикуліт, грижі диску та ін.

Клініки Києва, що надають свої послуги в сфері діагностики та лікування спини і хребта: клініка «Альтернатива», Клініка доктора Локтіонова І.В., «Верітас», «Lemira», Клініка Бобиря, «Кипарис», Медична мобільна клініка, клініка Амбулаторія спини , центр «Мануал Делюкс», лікувальний центр «Мануал-Про», і багато інших.