Додати акцію

Лікування простатиту в Києві

закрити

Чому ми?

Лікування простатиту

Простатит - хвороба, про яку чоловіки вважають за краще замовчувати. Нерідко вони до останнього відсувають час відвідування уролога, посилюючи розвиток захворювання. І тільки гостра, болісна біль здатна підстьобнути нерішучу людину зробити крок назустріч своєму одужанню. Лікування простатиту починається з візуального огляду, тактильного промацування і здачі аналізів.

Ультразвукове обстеження виконується через пряму кишку (ректальний метод) або через черевну порожнину (абдомінальний).
Ціни на лікування простатиту визначаються прописаною схемою відновлення. Призначається антибактеріальна дія, свічки, фізіотерапія або масаж передміхурової залози. У ряді випадків потрібне поєднання декількох методів.

У випадках звуження сечовипускального каналу або абсцесу лікар рекомендує хірургічне втручання. Завдяки сучасному хірургічному обладнанню операція проводиться швидко.

Кожному хворому потрібна іммуновідновлююча терапія. Вона робиться за допомогою загартовування тіла, прийняття трав'яних настоянок, прийому полівітамінів комплексної дії.

Уролог порекомендує вести рухливий спосіб життя, уникати випадкових зв'язків, значно знизити або повністю відмовитися від вживання алкогольних напоїв. Якщо попутно виявляться венеричні інфекції, то доведеться відвідати венеролога і здати аналізи недорого. Провівши необхідне лікування, ви забудете про симптоми.

Щоб обійшлося лікування простатиту недорого, заходьте на сайт skidochnik.com.ua. Тут ви знайдете найбільші знижки на придбання товарів і замовлення послуг. Акції на лікування простатиту шукайте в розділі медустанов.