Додати акцію

Тренінги особистісного розвитку

закрити

Коментарі

  Чому ми?

  Курси особистісного зростання в Києві

  Розкрити свій потенціал, щоб домогтися успіху, навчитися досягати цілей і повністю використовувати свої можливості покликані тренінги особистісного зростання. На них приходять не для того, щоб навчитися шаблонної поведінки в різних обставинах, а навпаки - вчитися аналізувати і приймати рішення.

  Мета занять не вирішити життєві труднощі і не просунути вас в кар'єрній ієрархії, а навчити управляти своїм потенціалом. Відомо, що з наших внутрішніх резервів використовується щодня лише мала частина, це стосується і вольових якостей, і розумових здібностей. Досвідчені тренера допоможуть вам зрозуміти, чого ви можете досягти, якщо повністю використовуєте свій потенціал.

  Сьогодні тренінги особистісного росту проводять за декількома методиками. Перед тим, як вибрати освітній центр, дізнайтеся, яку методику тут використовують, хто буде викладати, пошукайте відгуки.
  Заняття охоплюють кілька тем. Одна з них - підняття самооцінки, зняття внутрішніх бар'єрів. Інша - взаєморозуміння з людьми, вміння виходити з конфліктних ситуацій. Ще один важливий аспект - прийняття рішень в кризових ситуаціях.

  Зазвичай тренінги проходять в групах, іноді проводять корпоративні тренінги для співробітників компаній. Курси проводять для різної аудиторії, можна знайти заняття, розроблені спеціально для топ-менеджерів.

  Найбільш популярними центрами, де можна відвідати тренінги особистісного зростання за низькими цінами, є: навчальний центр New mindset, центр Маргаритка, компанія Фін Експерт, навчальний центр Перспектива, арт-школа VOSTRYCH GALLERY.

  На Скидочнику можна знайти акції на курси особистісного росту в таких містах як:Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.