Продавати на SKIDOCHNIK

Люстри

Чому ми?

Люстри

Не секрет, що кожна людина хоче зробити своє житло максимально комфортним і затишним, щоб прийшовши після важкого робочого дня відчути тепло, розуміння і відпочити там душею і тілом. Починаючи від вибору матеріалу покриття підлоги, тканин штор і закінчуючи кольором подушок на ліжку, ми бажаємо вдихнути жвавість, радість і сердечність в стіни будинку. І здавалося, процес ремонту закінчений, декор розставлено і ми розуміємо, що не вистачає останнього штриха. Штриха, який і додає світло, гармонію і тепло простору, - люстри!

Перш ніж купити люстру, потрібно враховувати загальний стиль, тип дизайну інтер'єру. Погодьтеся, адже не зовсім коректно буде виглядати мінімалістична пластмасова люстра у вітальні в стилі ампір? Найчастіше саме деталі додають завершеності загальному образу і стилю, тому нехтувати цим при виборі люстри ніяк не слід. Класичні з кришталевими плафонами, еклектичні люстри в стилі ф'южн або ж вироби з металевою ковкою і дерев'яним обрамленням - вибір залишається за Вами і обраним стилем! Часто під люстри можна купити бра.

Також обов'язково потрібно мати на увазі площу приміщення, адже в залежності від цих розрахунків потрібно вибирати потужність і кількість ламп на люстрі. Більш того, в деяких кімнатах ми проводимо більше часу, тому вимагаємо максимальну кількість світла і з цього потрібно купити енергозберігаючі лампочки. Наприклад, багато хто з нас вважають за краще проводити вечори за читанням улюбленої книги або ж за довгими розмовами з чашкою ароматного чаю на затишній кухні і природно виникає потреба у великій джерелі світла й енергії. Для таких кімнат слід вибирати досить великі вироби або відразу кілька люстр, коли в спальню ідеально підійдуть помірні і ніжні варіанти, що зберігають теплоту і інтимність атмосфери.

Різноманітність і асортимент люстр на сучасному ринку дійсно вражаючий. Часом, щоб вивчити всі ціни на люстри і пропозиції магазинів, потрібно витратити чимало часу, що в сучасному ритмі перманентної зайнятості і мультизадачності здається абсолютно нереальним. Ми цінуємо Ваш вільний час і бажаємо, щоб Ви проводили його, як самі бажаєте, а не за переглядом сотень сторінок різноманітних магазинів освітлювальних приладів. На нашому сайті Ви з легкістю знайдете якісні вироби від провідних виробників, тим більше постійні акції на люстри і гарячі розпродажі люстр допоможуть зробити покупку ще й недорого!