Додати акцію

Макіяж Київ

закрити

Чому ми?

Макіяж в Києві

Жінки щодня роблять макіяж, намагаючись підкреслити свою красу. Зараз вибір косметики дуже великий, завжди можна підібрати необхідні тони і кольори.

У вашій косметичці повинно бути кілька видів помад, тіней, рум'ян для різних випадків. Адже макіяж, який ми робимо щодня, і макіяж для якогось урочистого випадку дуже відрізняються.

Види макіяжу:

Повсякденний. Він повинен робити риси обличчя виразними, підкреслювати природну красу. Головна риса якісного денного макіяжу - він непомітний, і не завдає шкоди вашій шкірі, щоб не доводилося шукати косметлогічні послуги. Для очей досить буде туші, для губ краще взяти блиск натурального відтінку. Можна використовувати рум'яна, але теж тільки натуральних тонів.

Вечірній. Можна використовувати яскраві кольори, більш щільні текстури. При виборі макіяжу враховують колір очей, волосся і образ в цілому: наряд, зачіску, аксесуари. Крім традиційних туші і помади, можна додати тіні, накладні вії, підводку для очей, блискітки. Головне вживати заходів і зробити образ красивим і закінченим.

Для кожного віку є свої правила макіяжу. Молодим дівчатам можна обійтися без тонального крему і пудри, а старшим жінкам треба приділити увагу саме основі під макіяж і тонального крему, щоб приховати зморшки і зробити колір обличчя рівним.

Не важливо, робите ви макіяж самі або в салоні краси, пам'ятайте, що кожній жінці підходить свій вид макіяжу. Не намагайтеся копіювати когось або повторювати макіяж з картинки в журналі. Підберіть кольори і текстуру під ваш образ.

Найбільш популярні салони, що надають на Скидочнику акції на послуги макіяжу: салон Shwarzkopf на Оболоні, салон краси Smile, салон краси Адель, салон краси Wonderful life і інші.

Так само, на Скидочнику можна знайти акції на макіяж в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.