Додати акцію

Чоловічі шорти

Чому ми?

Шорти - один з видів коротких штанів.

Шорти служать невід'ємним атрибутом одягу для спорту, для походів на пляж, для відпочинку, а також бути частиною фірмового одягу та уніформи.

Класифікація чоловічих шортів.

Бермуди - брюки, укорочені до коліна, або довгі широкі суворі шорти. Часто їх шиють з тканини для ділових костюмів. Ремені до таких шортів вважаються обов'язковим аксесуаром.

Боксерські шорти - шорти дуже широкого покрою до коліна. Одна з основних характеристик - гумка на талії. Тривалий час боксерки були класикою в категорії чоловічих шортів.

Велосипедки - облягаючі синтетичні шорти до коліна. В основному вони використовуються для занять велосипедним спортом.

Гімнастичні шорти - дуже зручні нейлонові або бавовняні короткі шорти, що застосовуються для занять спортом.

Джинсові шорти - класичні шорти з щільної бавовняної тканини. Сьогодні вони є найпопулярнішим видом чоловічих шортів. Найчастіше такі шорти чоловіки вважають за краще носити з таким взуттям як мокасини, кросівки і кеди.

Пляжні шорти - синтетичні швидковисихаючі широкі довгі шорти. Такий тип чоловічих шорт використовується для купання і плавання.

Футбольні труси, беггіз - вільні вище коліна шорти. Обов'язкова складова таких шорт - дуже широка гумка обтягує талію.

Шорти-карго - шорти з великими нашитими кишенями, використовуваними в якості сховища для перенесення важких невеликих предметів. Кишень повинно бути не менше чотирьох і всі вони повинні обов'язково зверху закриватися за допомогою кнопки або гудзики.

Ледерхозен - шкіряні шорти з манжетами.

Нікерси - короткі шорти форми шароварів.

Відомі бренди: ISLANDER, Adidas, Calvin Klein, Quiksilver, Moschino, Trespass, Dsquared, G-Star RAW, JOOP !, Bad Boy.