Запустити акцію

Знижки на манікюр та педикюр в Києві

Чому ми?

Манікюр та педикюр в Києві

Нанесення лаку на нігті, це тільки завершальна частина манікюру. Коли ви прийдете в салон, спочатку вам зроблять масаж кистей, потім приємну ванночку для рук і тільки після цього приступлять до полірування нігтів. Їм нададуть гарну форму на ваш вибір і покриють лаком. Додаткова послуга - нарощування нігтів. Майстер використовує професійний інструменти, які обов'язково стерилізує після кожного клієнта.

Види манікюру:

Французький. Цей популярний вид манікюру легко дізнатися: весь ніготь покривають світлим лаком (рожевим або кремовим), а кінчик - білим.

Американський. Нігтям надають овальну форму, покривають яскравим лаком. Його особливість в тому, що колір лаку і помади повинні збігатися.

Іспанський. Спочатку наносять основу - молочний або матовий лак, а потім основний відтінок - яскравий.

Art манікюр. Це прикраса нігтів за допомогою візерунків, малюнків, наклейок. Такий манікюр треба підбирати під конкретний випадок і певний наряд.

Педикюр - це догляд за нігтями на ногах. Майстер особливу увагу приділяє огрубілій шкірі, видаляє мозолі, потім покриває лаком. При необхідності може провести корекцію врослого нігтя. Ви можете зробити процедуру вдома або звернутися в салон, де вам запропонують класичний або апаратний манікюр. Перший роблять традиційним способом - стопи деякий час розігріваються в теплій ванні, потім майстер видаляє огрубілу шкіру. Під час апаратного педикюру на стопи наносять засіб для дезінфекції та крем, потім за допомогою приладу з насадками обробляють проблемні ділянки.

Найбільш популярні студії і салони, які надають послуги манікюру і педикюру: салон краси Amilie, салон Sher, салон краси Оазис краси на Білоруській, салон краси BeBeauty, салон краси Ideal Body.

На Скидочнику можна знайти акції на манікюр і педикюр в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.