Запустити акцію

Меблі в Києві

Меблі в Києві зі знижкою

Проводячи будівництво та ремонт в будинку і вибираючи для нього меблі необхідно постаратися, щоб вони поєднувалася між собою. Для цього варто зупинити вибір на одному стилі. Наприклад, якщо ви вирішили зробити сучасну кухню з впровадженням пластика і стека, не варто ставити великий важкий дерев'яний стіл.

За допомогою меблів можна додати кожній кімнаті свій колорит. Наприклад, одну кімнату оформіть в національних традиціях з фольклорними мотивами в декорі, іншу - в стилі хай-тек.

Меблі для спальні

Спальня - це місце для відпочинку. Подбайте, щоб там було затишно і тепло. Зазвичай спальня меблюється ліжком, тумбочками, шафою. Залежно від площі кімнати і дизайну, можна додати комод, журнальний столик, крісла. Фіранки, м'які килими та красиві товари для сну зроблять спальню затишніше.

Меблі для ванної

Крім самої ванної, тут ставлять тумбу під раковиною, шафку для рушників, білизни, дзеркало або дзеркало-шафу. Часто всі елементи купують в комплекті, тоді вони будуть виглядати красиво. Їх поєднують з плиткою у ванній кімнаті.

Меблі для дитячої

У дитячу можна вибрати елементи з яскравим дизайном. Вони повинні бути безпечними, тому враховуйте матеріали і якість збірки. У дитячій кімнаті можна поставити ліжко (як варіант двох'ярусне для двох діток), письмовий стіл, шафу, комод, ящик, де будуть зберігатися дитячі іграшки, спортивний куточок. Всі меблі повинні відповідати зросту дитини, щоб вона могла самостійно ними користуватися. Дитина не потребує великої кількості конструкцій, краще залишити місце для ігор.

Меблі для вітальні

Тут збирається вся родина і приймає гостей. У кімнаті можна розмістити диван, крісла, стінку, журнальний столик, шафу для книг. Іноді у вітальні ставлять обідній стіл.

Домашні меблі прекрасно доповнюють різні системи для зберігання речей. Всілякі скрині, плетені кошики, органайзери, декоративні та складні коробки допомагають не тільки утримувати речі в порядку, але і виконують естетичну і декоративну функції. При купівлі товарів зі знижками надається можливість заощадити, або на решту грошей придбати саме декор для доповнення цільність інтер'єру. Варто зазначити, що щорічна акція Чорна п'ятниця на меблі та інші товари для дому проходить з найбільш вражаючими знижками. Якщо покупець пошукає, то може придбати як в звичайний день, так і на Black Friday комоди, ліжка та інші товари навіть зі зниженням ціни до -95%.