Skidochnik.Travel
Запустити акцію

Відпочинок в Мигово

Це всі активні акції цього розділу сьогодні. Підпишіться на розсилку найкращих знижок інтернету і ми повідомимо Вам про нові пропозиції!

Чому ми?

Відпочинок в Мигово

Курорт Мигово, розташований на схилах Буковинських Карпат, особливо приваблює любителів активного відпочинку. Тут можна цікаво відпочити, як в зимовий, так і в літній період. Провести відпочинок в Мигово влітку - значить повністю зануритися в традиції і обряди Буковини. Літо в Мигово - це вибух позитивних емоцій - численні пішохідні походи, катання на конях, участь в сплавах по гірських річках, краєзнавчі екскурсії та ознайомлення з історичними пам'ятками. А любителі екстриму, крім усього цього, зможуть взяти участь в регулярно організовуваних велосипедних поїздках по гірських схилах, захоплюючому катанні на квадроциклах або всюдиходах. Курорт відомий також завдяки розташованим в його околицях мінеральним джерелам, вода яких має лікувальні властивості. А ще, Мигово практикує іпотерапію - альтернативний вид лікування опорно - рухового апарату людини, в основі якого лежить застосування верхової їзди. Подібні заняття, які проводяться під керівництвом досвідченого інструктора, приносять позитивні результати не тільки, як вид терапії, але і служать генератором отримання позитивних емоцій.

Відпочинок в Мигово взимку - це просто знахідка, як для звичайних любителів покататися на гірських лижах і сноубордах, так і для професійних спортсменів, завдяки обладнаних на цій території професійних трас. А ще, в центрі курорту розташувався величезний каток, оточений високими сніговими заметами. Хочеш ти цього чи ні - а тут в казку може повірити будь-хто.

Туристична інфраструктура Мигово добре розвинена. Ціни на відпочинок в Мигово різняться в залежності від рівня сервісу тутешніх санаторіїв, баз відпочинку і готелів. Також, багато варіантів житла пропонує і приватний сектор Мигово.

Популярні готелі, готельні комплекси та бази відпочинку Мигово: «Гостинний двір», «Арніка», «Гірський світанок», «Шале Флері», «Карпати Мигово», «Ведмежа барліг», «Едельвейс», «Карпатські Барви» та інші.