Додати акцію

Міксери

Чому ми?

Міксери

Щоденні кухонні приготування можна перетворити в більш цікаве заняття, якщо використовувати побутові помічники. Омлет, крем, тісто, подрібнення м'яких продуктів, створення молочних напоїв перед запіканням в хорошой духовці по акції вимагає інтенсивних рухів, тому використання механічної потужності буде дуже до речі.

Найбільш часто зустрічаються різновиди - міксери ручні і стаціонарні. Перший тип під час роботи доводиться тримати в руках, направляючи  елементи що крутяться в потрібному напрямку. Стаціонарний прилад самостійно утримується власною вагою на столі, але незручність його в тому, що наливати оброблювані продукти можна лише на висоту 1/3 посудини (розбризкується краплями при обертанні). Перший добре укладається на полицю, його легко взяти з собою на дачу, а для другого потрібно значне місце, а перевозити його краще на автомобілі.

Можна міксер купити найсучасніший, планетарний. Його особливість полягає в обертанні елементів не тільки навколо своєї осі, а й одночасно по колу відносно осі великої чаші. Прилади досить дорогі, коштують близько 8 000 - 10 000 гривень, частіше використовуються в кулінарній промисловості, але буває, що і додому їх собі купують. Забезпечує максимально можливе збивання і перемішування, до міксера обов'язково треба купити блендер.

У маркетах побутової техніки бувають на міксери акції: при покупці приладу бонусами докладають дрібні товари, які також стануть в нагоді в домашній обстановці. Або ж можна отримати міксер зі знижкою в ціні.

Що пропонують виробники?

Моделі Bosh забезпечені сталевими насадками, які швидко знімаються після закінчення роботи натисненням однієї кнопки. Тихий мотор в MFQ 3010 забезпечує 2 швидкості обертання, імпульсний режим дозволяє активувати прискорені оберти. Здатний до півгодини працювати без відключення, корпус не нагрівається. Довжина шнура 1,5 м; її вистачає, щоб включити пристрій в будь-яку розетку. Зручні для лівшів і правшів, деталі миються як вручну, так і в посудомийній машині.

Philips HR тисячі чотириста п'ятьдесят дев'ять виглядає просто, але має хороший робочий потенціал. 5 режимів сприяють отриманню різних видів тіста: від зовсім рідких до напівгустих. Трохи незручно послідовне перемикання швидкостей. Слабка вібрація, не слизький корпус, екологічні матеріали роблять Філіпс повністю відповідним приладом на кухні, а фіксатор прискорює змотування шнура.

Zelmer 381.61 є симбіозом збиваючого, що перемішуючого і подрібнюючого пристроїв: насадки, блендер, чаша, здатна обертатися по колу. Відгуки на міксер тільки позитивні. За рахунок 6 режимів робочі операції виконуються дуже швидко, тим більше, що інструкція дозволяє працювати пристрою без перерви до 10 хвилин. При бажанні можна відчепити міксер, перетворивши його в ручну модель. Придбати міксер недорого не вийде, адже він є сучасним і затребуваним приладом.

Якщо бажаєте, щоб ціна на міксер виявилася доступною, заходьте на сайт Скидочник. Тут завжди розміщують акційні товари, а також реально потрапити на розпродаж міксерів.