Додати акцію

Автомийки Києва

Це всі активні акції цього розділу сьогодні. Підпишіться на розсилку найкращих знижок інтернету і ми повідомимо Вам про нові пропозиції!
закрити

Чому ми?

Автомийки Києва

З кожним роком автомобілів на українських дорогах стає все більше, відповідно, і сфера автопослуг розширюється. Мийка - одна з найпопулярніших послуг. На Скидочнику представлений широкий вибір пропозицій від ряду автомийок, що надають знижки на свої послуги: автомийка Tir, турбо-мийка McClean's, хімчистка Кристал Клінінг, компанія Royal Carwash, автомийка H2O.

Види мийок:

Портальна. Щоб помити авто включають установку, яка рухається уздовж машини. За допомогою води, щіток і шампуню видаляється бруд. В кінці циклу відбувається сушка. Можливий варіант безконтактної мийки. В цьому випадку очищення відбувається за допомогою апарату високого тиску. Процес відбувається швидко, за 10-15 хвилин ваш автомобіль буде блищати. Такі мийки можуть бути різних розмірів, щоб мати можливість помити і легковик, і фуру.

Мийка самообслуговування. Сплативши послуги, водій сам виробляє мийку автомобіля за допомогою пістолета. Під час програми використовується кілька функцій: мийка високим тиском, нанесення піни і рідкого воску. Перевага цього виду автомийки - невисока ціна.

Тунельна. Принцип очищення схожий з портальною мийкою, але якщо в першому випадку автомобіль залишається нерухомим, то в другому - він заїжджає на транспортер, який провозить його через кілька арок. На кожному етапі виконується певна процедура: нанесення гарячої піни, миття щітками, ополіскування водою, нанесення воску, сушка.

Мобільні мийки. В цьому випадку мийка приїде до вас. Вона може бути обладнана на спеціальному причепі або збиратися на місці з модульних конструкцій. У такому вигляді чистки воду не застосовують, використовують спеціальні хімічні засоби.

Автомийки, крім власне миття машини, пропонують додаткові послуги: чистка салону, мийка двигуна, хімчистка багажника, полірування, очищення системи кондиціонування.

На Скидочнику можна знайти акції на автомийки в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.