Запустити акцію

МРТ в Києві

МРТ в Києві зі знижкою

МРТ (магнітно-резонансна томографія) в Києві -це один з видів медичного дослідження внутрішніх тканин організму людини. Найпоширенішими дослідженнями, проведеними за допомогою застосування методу МРТ, є дослідження дослідження хребта, голови, шиї, суглобів, обстеження серця, внутрішніх органів і судин. МРТ одна з найбільш високоінформативних прогресивних методик діагностики, яка дозволяє досліджувати внутрішні тканини і органи людини більш детальним чином, ніж УЗД. Застосовуючи магнітно-резонансну томографію, можна отримати зображення зрізів м'яких тканин, а також зображення внутрішніх органів людини в різних площинах. МРТ є однією з найпопулярніших діагностик, що застосовуються фахівцями майже всіх медичних спеціалізацій і напрямів.

Специфічна технологія МРТ дає можливість з дуже високою точністю проводити діагностику захворювань, що мають органічні прояви: тромбози, кісти, пухлини, різні аномалії розвитку внутрішніх органів і т.д. Також, медичні центри і клініки Києва вдаються до допомоги можливостей МРТ для динамічного спостереження за лікуванням даних захворювань.

Серед найпоширеніших причин проведення МРТ можна назвати різні порушення в роботі органів черевної порожнини, спинного і головного мозку, суглобів, великих судин і органів малого тазу. Проведення діагностики за допомогою МРТ протипоказано тим пацієнтам, у яких спостерігається наявність в організмі деяких серцевих імплантантів, штучного кришталика ока, магнітних і металевих сторонніх тіл.

Більш того, МРТ є найефективнішим методом проведення досліджень спинного і головного мозку, що мають органічні патології. Тому, МРТ користується найбільшою популярністю серед лікарів таких спеціальностей як нейрохірургія і неврологія. Також, діагностичний метод МРТ дуже інформативний при проведенні обстежень органів малого таза і черевної порожнини, а також допомагає дати оцінку стану суглобів людини.

Клініки Києва, що надають послуги дослідження організму за допомогою МРТ: клініка СДС, Кібер Клініка Спіженка, Діагностичний центр АЦМД-Медокс, «Гіппократ», МРТ-центр Київмед, Оздоровчий центр «Шарітель» і багато інших.