Продавати на SKIDOCHNIK

Чоловічі аксесуари

Чому ми?

Чоловічі аксесуари в Києві

У сучасному світі чоловічий дресс-код просто зобов'язує представників сильної половини населення педантичного підходу до вибору аксесуарів в процесі формування свого іміджу. І саме якість і дорожнеча аксесуарів, а не костюм або краватка, вказують на істинний статус чоловіка.

На відміну від жінок, чоловіки володіють не настільки широким вибором аксесуарів, які будуть доповнювати діловий образ. Це годинник, краватки і затискачі для них, запонки, ремені, портмоне, портфелі. Головні убори, рукавички і шарфи також можна віднести до аксесуарів, тому що останнім часом вони не тільки виконують свою основну функцію, але і є доповненням стильного образу сучасного чоловіка.

Найдорожчим чоловічим аксесуаром є годинник. Найбільш престижними вважаються моделі механічних годинників на ремінці з натуральної шкіри.
Затиск для краватки - деталь з розряду чоловічих аксесуарів, яка використовується для утримування краватки в правильному положенні. Затиск може мати дуже просту форму, але бути обов'язково виготовленим з благородного металу.

Запонки - вид вишуканих застібок, які одягаються в спеціально передбачені петлі на манжетах деяких фасонів сорочок. Найбільш елегантними є запонки, виготовлені з дорогоцінних металів і каменів.
Відповідно до правил хорошого тону, колір ременя повинен поєднуватися з кольором взуття та портфеля. З іншого боку, його колір може бути ідентичним з кольором ремінця годинника. В ідеальному образі, якість і колір шкіри, з якої виготовлений сам ремінь, повинен відповідати якості і кольору взуття, а метал, з якого виготовлена ​​пряжка ременя, повинен бути таким, що і метал циферблата годинника.

Такі чоловічі аксесуари як портмоне, портфель, взуття та ремінь повинні мати однаковий відтінок шкіри або мати кольору, які добре поєднуються між собою.

Популярні бренди: Nixon, Gaudi, Dolce & Gabbana, Bottega Veneta, POLO, Mont Blank, Ck.