Продавати на SKIDOCHNIK

Чоловічі годинники

Чому ми?

Годинники чоловічі в Києві

Наручний годинник є одним з найцінніших і шикарних чоловічих аксесуарів. Всі деталі чоловічих годинників однаково важливі: і циферблат, і механізм, і корпус, і браслет. Саме по годинах можна з легкістю визначити статус і положення їх власника. Основне правило стилю для годин: ремені брюк або джинсів і ремінці годинника повинні збігатися за кольором.

Існуючі годинникові механізми: механічні, кварцові, автокварцеві, ЕКО-драйв.

Безпосереднє призначення чоловічих годинників ділить їх види:

1. Повсякденні.

Чоловічі годинники цього типу не мають зайвих деталей. Одна з основних характеристик - стриманість дизайну. Зазвичай повсякденний годинник наділяється такими якостями як висока міцність, що робить його стійкимдо пошкоджень, а також волого і водостійким. Форма, колір, матеріал для ремінця, кількість виконуваних ними функцій можуть бути найрізноманітнішими. Такі годинники як аксесуар однаково добре підійдуть під в'язані чоловічі светри і класичні сорочки так і під спортивні шорти та футболки.

2. Класичні.

Чоловічі годинники цього типу мають строгий і елегантний вигляд. Традиційно, класичні годинники служать лише для визначення теперішнього часу і дати. Форма годинника найчастіше кругла, іноді - прямокутна або квадратна, циферблат завжди чорного або білого кольору.

3. Спортивні.

Годинники спортивного типу призначені для чоловіків, які займаються екстремальним спортом і туризмом. Такі годинники мають додаткові вимірювальні прилади, такі як хронометри, хронографи і ін. Також відмінною рисою спортивних годин є їх дуже міцний водонепроникний корпус, кругла форма і масивність. Циферблат має великі значки з метою легкого визначення показань в темряві.

4. Представницькі.

Чоловічі годинники представницького класу мають презентабельний вигляд і додаткові функціональні якості: ретрансляція, турбійон, вічний календар. Цей годинник виготовляються з дорогих металів і служать для підтримки іміджу свого володаря. Дизайн представницьких годинників дуже різноманітний.

Популярні бренди: Wenger, Guess, Casio, Apella, Balmain, Seiko, Gucci, Continental, Jacques Lemans.