Продавати на SKIDOCHNIK

Чоловічі жилетки

Чому ми?

Чоловічі жилетки в Києві

Спочатку жилет був частиною ділового костюму чоловіка, він підкреслював статус і додавав урочистості. Сьогодні жилети бувають найрізноманітнішими за стилями: від класичного жилета до спортивного «дутого» жилета. Але в будь-якому варіанті їх об'єднує одна характеристика - відсутність рукавів.

Види жилетів:

Класичні. Це жилети, які носять з діловими костюмами. Використання жилета в діловому костюмі надає чоловікові елегантності, строгості. Традиційно жилети шили по фігурі, але зараз зустрічаються і більш вільного крою. Іноді жилети використовують замість таких предметів одягу як піджаки.

Casual. Зазвичай це трикотажні жилети для повсякденного використання, з ними добре поєднуються сорочки, носити можна як таким одягом як брюки так і джинси. Вони пошиті без застібок і комірів. Часто використовуються для роботи, коли дрес-код не дуже строгий.

Спортивні. Це «дуті» жилети, досить теплі для весняно-осінньої погоди і можуть використовуватися замість куртки. Вони красиво виглядають з джинсами, під жилетку можна одягнути светр. Зазвичай вони застібаються на блискавку спереду, часто мають капюшон. Вони зручні і легко стираються.

Відомі бренди Columbia, Ralph Lauren, TheLees, Maison Martin Margiela, Antonio Ricci, Dickies, Milano, Trussardi, Perry Ellis, Kenneth Cole, Alexander McQueen, Givenchy, Christian Dior.