Продавати на SKIDOCHNIK

Чоловічі головні убори

Чому ми?

Чоловічі головні убори в Києві

Головний убір - частина гардероба, що захищає голову від впливу зовнішніх факторів: сонця, вітру, морозів і т.д.

Вибір чоловічих головних уборів залежить від:

- пори застосування: зимові, літні, демісезонні;

- цільового призначення: побутові, спортивні, військові, національні;

- застосовуваного матеріалу: тканинні, фетрові, хутряні, шкіряні, солом'яні та ін .;

- способу виробництва: шиті, в'язані, пресовані, плетені і ін.

Основу чоловічих головних уборів складають наступні їх види:

- шапка;

- капелюх;

- бере;

- кашкет і кепі.

Капелюх - один з найпопулярніших серед чоловіків видів головного убору, виготовляючи який використовують фетр, сукно, шкіру, хутро, тканина та інші матеріали. Основними складовими будь-якого фасону капелюхів вважаються: денце, поля і тулії. Найпопулярнішими моделями чоловічих капелюхів є Федори і Трілбі. Вони красиво виглядають як з такими видами верхнього одягу як класичні пальто, куртки і плащі. Ознакою хорошого тону вважається, якщо в образі чоловічі капелюхи, рукавички і шарфи гармоніюють між собою за кольором і фактурою матеріалу.

Шапка - м'який, і найтепліший вид серед чоловічих головних уборів. Найактуальнішими серед чоловіків є шапки в'язані та хутряні.

Основні складові чоловічої кашкети: козирок, денце, кант, околиші, тулія. Більшою мірою кашкети входять до складу військових або відомчих уніформ. Кепі - різновид округлої кашкети з широким довгим козирком для застосування в повсякденному житті. Чоловіки їх зазвичай носять з такими видами одягу як джинси, джинсові шорти і футболки.

Берет - м'який приплющена круглий головний убір. Берети бувають в'язаними або фетровими, а також шитими: тканинними, шкіряними, хутряними.

Сьогодні найбільшою популярністю серед чоловічого населення придбали такі підвиди головних уборів: панами, бейсболки, картузи, шапки-шкарпетки і шапки-вушанки.

Популярні бренди: Boy, Goorin Brothers, New Era, Neff, Kangol, Capo, Seeberger.