Продавати на SKIDOCHNIK

Чоловічі кеди

Чому ми?

Чоловічі кеди в Києві

Спочатку кеди, як і кросівки, були суто спортивним взуттям, але потім на них звернули увагу дизайнери і внесли деякі зміни. Кеди стали більш різноманітні в кольорах і моделях. Сьогодні кеди можна побачити не тільки в спортзалі, але і на вулиці, вони популярні серед молоді. Зручні, легкі, кеди - хороша альтернатива більш важким кросівкам. Їх, на відміну від кросівок, роблять з еластичних матеріалів. Спочатку це була матерія, зараз використовують також шкіру і різноманітні штучні матеріали. Кеди добре виглядають з таким одягом як джинси і шорти. Зараз можна знайти утеплені моделі кед, які можна носити глибокою осінню.

Види кед:

Спортивні. Це кеди в звичному їх розумінні. Для такого взуття головні якості - міцність і зручність, тому в носок і бічну частину вставлений матеріал міцніший, ніж основна частина взуття. Підошва повинна бути жорсткою, щоб уникнути травм. Найчастіше спортивні кеди виконані в чорно-білих або приглушених тонах.

Повсякденні. У порівнянні зі спортивними, повсякденні кеди можуть бути більш різноманітні в кольорах. Для багатьох молодих людей, такі кеди - спосіб самовираження, вони підкреслюють свободу, незалежність і небажання слідувати діловому етикету. Яскравий годинник, який підходять за кольором до таких кедів і модні окуляри дозволять доповнити стильний образ.

Високі. Ці моделі більш високі, завдяки шнурівці вони добре облягають ногу та утримують її. Спочатку вони були створені для скейтерів, додаткова фіксація допомагала уникнути травм.

Відомі бренди кед: Converse, Skechers, Alexander McQueen, The North Face, Lacoste, Keddo, Gas, Puma, Wrangler Roddy.