Продавати на SKIDOCHNIK

Чоловічі гаманці

Чому ми?

Гаманці чоловічі

На сьогоднішній день для будь-якого чоловіка, гаманець так само як і сумка будь-якої моделі є стильним аксесуаром, зовнішній вигляд якого може без слів розповісти про статус і стиль свого володаря. Найбільш затребуваними є чоловічі гаманці або портмоне, виготовлені з натуральних матеріалів.

Сучасні гаманці для чоловіків можуть бути різної форми, кольору і внутрішнього наповнення. Тому, з огляду на ситуацію і призначення гаманця, можна підібрати і його тип. Основними видами чоловічих гаманців вважаються:

- класичні гаманці: гаманці, мають три вигини і відносно невеликі розміри. Ці компактні аксесуари, як правило, використовується чоловіками, які розплачуються в основному банківськими картами. Тому, в гаманцях цього виду, відділення, призначене для зберігання купюр, невелике, зате кількість відділень для пластикових карт - значне;

- гаманці на два вигини: подібні гаманці характеризуються тим, що купюри в них складаються вдвічі. Також, вони мають і відділення для банківських карт, і кишеньку для посвідчення водія. Строгий костюм відмінно підійде для подібних гаманців, а також джинси в повсякденному житті.

- портмоне: прямі гаманці щодо великих розмірів, які відносять до розряду класичних. У подібних гаманцях купюри розміщуються рівно, без вигинів, а носять їх найчастіше у внутрішніх кишенях піджаків, пальто, курток, інший верхнього одягу;

- спортивні чоловічі гаманці: досить зручні моделі чоловічих гаманців на два вигини. Це дуже зручно для тих хто любить стиль casual, так як вони будуть розміщені в кишені спортивних костюмів і навіть у вузькі джинси.

Популярні бренди чоловічих гаманців: Armani, Bretton, DUOHEIDE, Carlton, LOUIS VUITTON, Bond, Dolce Gabbana, Wittchen та інші.