Продавати на SKIDOCHNIK

Чоловічі макасини

Чому ми?

Чоловічі мокасини в Києві

Мокасини схожі на черевики або туфлі, відрізняються від інших видів чоловічого взуття через відсутність застібки. Зазвичай вони мають пласку підошву, рідко буває широкий каблук. Щоб мокасини були м'якими, їх шиють з таких тканин, як текстиль, нубук, замша, шкіра (натуральна або штучна), велюр. Іноді це взуття може мати широкий каблук і шнурівку навколо п'яткової частини, але її функції суто декоративні. Різноманітність моделей дозволяє поєднувати мокасини з різними стилями: від офіційного до спортивного.

Види мокасин:

Класичні. Це суворе взуття приглушених тонів. Зазвичай їх шиють зі шкіри, іноді використовують замшу. Таке взуття можна носити з костюмами і використовувати такі аксесуари, як краватки.

Спортивні. Вони різноманітні за кольором. На відміну від інших моделей, більш легкі, їх використовують під час прогулянок, пікніків, відпочинку.

Молодіжні. Мають рифлену підошву, декоративні ремінці, можуть бути яскравих тонів, однотонні або з принтами. Щоб виглядати ульрамодно, до таких мокасин можна підібрати яскравий незвичайний годинник.

Повсякденні. Можуть мати пензлика на язичку, перемички або бахрому. Добре підходять під джинси і шорти.

 Розрізняють також італійський і американський варіант мокасин. Перші - дуже м'які і ефектні, другі - це практичні туфлі для щоденного використання без упору на елегантність.

Світові бренди: Gucci, Allen-Edmonds, Bass, Sebago, Timberland, Florsheim, Moreschi, Gravati, Fratelli Rosetti, MarcO'Polo, Provocante, Baldinini, Lacoste.