Liki24
Запустити акцію

Чоловічі окуляри в Києві

Чому ми?

Чоловічі окуляри в Києві

Сонцезахисні окуляри почали випускати для захисту очей від шкідливого впливу ультрафіолету. Сьогодні вони перетворилися в модний аксесуар, який не завжди виконує свою первісну функцію. Окуляри, також як годинник, головні убори і навіть рукавички і шарфи стали частиною стилю. На окуляри існує мода, і в різний час популярні різні стилі. Але вибираючи окуляри, варто враховувати не тільки моду, але також особливості форми обличчя, так як не всі моделі виглядають однаково добре.

Види окулярів:

Авіатори. Ці окуляри мають великі трохи опуклі лінзи краплеподібної форми. Спочатку їх використовували військові та морські льотчики, звідси і пішла їх назва. Це класична модель окулярів, яка підходить майже під будь-який тип особи.

Броулайнери (Browline). У цій моделі верхня частина оправи - масивна, нижня - практично не помітна або зовсім відсутній. Вони були дуже популярні в 50-і роки, також користувалися попитом серед відомих політиків. Їх носили під офіційні брюки і піджаки.

Вейферери (Wayfarer). Окуляри мають пластикову оправу, зверху лінзи трохи ширше, ніж знизу. Оправи можуть бути самих різних кольорів: від класичного чорного до яскраво-червоного.

Круглі (оззі). Вони також відомі як «Джон Леннон» на честь відомого їх любителя. Вони символізують свободу і неприйняття стереотипів.

Спортивні. Ця модель має лінзи обтічної форми, бувають з оправами і без.

Відомі бренди: Ray-Ban, Mont Blanc, Gucci, Alexander McQueen, Hugo Boss, Armani, Tom Ford.