Додати акцію

Чоловічі туфлі

Чому ми?

Чоловічі туфлі

Туфлі - обов'язкова частина гардеробу чоловіка, який носять практично в будь-який час року. Це невід'ємна частина ділового костюма. Туфлі повинні бути підібрані відповідно до костюму.

Види туфель:

 Оксфорди. Це класичні чоловічі туфлі, які мають закриту шнурівку. Це офіційне взуття, яке підходить під діловий костюм на офіційні заходи, бізнес-зустрічі і т.д. Спочатку підошва у цих туфель була шкіряна, але зараз це не обов'язкова умова.

Дербі. Туфлі з відкритою шнурівкою, мають невеликий каблук і витягнутий носок. Їх шиють з товстої шкіри. Це універсальне взуття, чорні дербі добре поєднуються з діловими костюмами, а коричневі - з брюками і джинсами.

Монки. Їх відрізняє від інших видів туфель відсутність шнурівки. Замість неї використовують одну або дві пряжки. Монки можуть бути шкіряними або замшевими. Завужені брюки вважаються найкращою комбінацією з ними, так як штани не довгі і тому краю не чіпляються за пряжки.

Лофери. Це туфлі без шнурків і будь-яких інших видів застібок. Цим вони схожі з мокасинами, але лофери шиються з міцніших матеріалів і мають широкий каблук. Ця модель популярна в Італії та Америці, де їх використовують як повсякденне взуття, в тому числі для роботи.

Броги. Відмінною рисою цього типу туфель є перфорація. Вона може бути присутньою тільки на відрізному миску взуття (напів-броги) або на всій поверхні (повні броги). Це неформальне взуття, його не носять зі строгими костюмами. Воно добре підходить під стиль casual - укорочені джинси, а так само поєднуються з твідовими і вовняними костюмами.

Бренди чоловічих туфель: Clarks, Ecco, Baldinini, Jillionaire, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Florsheim, Bruno Magli, Rockport.