Додати акцію

Чоловічі брюки

Чому ми?

Чоловічі брюки в Києві

Джинси є базовою річчю в гардеробі сучасного чоловіка. Маючи кілька пар хороших джинсів, підібравши під них футболки і сорочки, чоловік завжди може виглядати стильно. Майже завжди доповнити і завершити такий образ чоловікові дозволяють правильно підібрані ремені і годинник.

Штани ж не належать до найяскравішої частини чоловічого гардероба, але саме ця річ є основою всього образу, ділового, міського, спортивного і т.д. Підібрати модні і стильні, а заодно зручні і комфортні чоловічі штани не дуже-то і легко, але, все-таки, можливо.

Шорти так само є одним з видів коротких штанів, які служать невід'ємним атрибутом одягу для спорту, для походів на пляж і для відпочинку.

Класифікація чоловічих шортів.

Бермуди - укорочені брюки до коліна, або довгі широкі суворі шорти. Часто їх шиють з тканини для ділових костюмів.

Боксерські шорти - шорти дуже широкого покрою до коліна. Одна з основних характеристик - гумка на талії. Тривалий час боксерки були класикою в категорії чоловічих шортів.

Велосипедки - облягаючі синтетичні шорти до коліна. В основному вони використовуються для занять велосипедним спортом.

Гімнастичні шорти - дуже зручні нейлонові або бавовняні короткі шорти, що застосовуються для занять спортом.

Джинсові шорти - класичні шорти з щільної бавовняної тканини. Сьогодні вони є найпопулярнішим видом чоловічих шортів. До них відмінно підійде картата сорочка, футболка з принтом і навіть майка.