Продавати на SKIDOCHNIK

Чоловічі шкарпетки

Чому ми?

Чоловічі шкарпетки: що дійсно важливо знати під час вибору

Така незначна на перший погляд деталь образу, як шкарпетки, може зіпсувати все враження про людину буквально в одну мить. Положення не врятує навіть дорогий костюм і стильні чоловічі туфлі, якщо чоловічі шкарпетки підібрані неправильно і без смаку. Дуже важливо розібратися в основних моментах вибору шкарпеток для чоловіків, а також в аспектах їх поєднання з костюмом або повсякденним одягом.

Як правильно вибирати шкарпетки

Отже, пройдемося по основним пунктам, порушувати які категорично не можна. Збираючись купити чоловічі шкарпетки, звертайте увагу на:

Довжину. Вона повинна бути такою, щоб навіть в положення сидячи, закинувши ногу на ногу, оточуючим не було видно проміжку між носками і чоловічими брюками.

Колір. Важливе правило: підбирати відтінок необхідно не до взуття, як багато помилково вважають, а до кольору штанів. В ідеалі, шкарпетки повинні бути трохи світліше взуття, і приблизно на тон темніше відтінку брюк.

Матеріал. Чи варто говорити, що вони повинні бути з натуральної тканини? Припустимо вибирати шкарпетки з додаванням лайкри, але бажано не більше 2%. Залежно від пори року, можна вибирати шкарпетки з таким поєднанням матеріалів: бавовна + вовна (на холодний сезон), бавовна + шовк (на теплу пору року), або ж натуральна бавовна.

Хочеться відзначити, що іноді шкарпетки підбираються під колір краватки - це не вважається моветоном. Тільки не перестарайтеся з відтінком краватки: якщо він у вас зелений або червоний, навряд чи хтось зрозуміє, якщо ви надягнете шкарпетки того ж кольору.

Що стосується використання білих шкарпеток. Потрібно запам'ятати одне суворе правило: ні в якому разі не вдягати білі шкарпетки з діловим костюмом. Білі шкарпетки відмінно підійдуть для спортзалу, пробіжки в парку або просто прогулянки, якщо ви одягаєте кросівки і спортивні штани.

У тому випадку, якщо на вулиці спека, і вам хочеться надіти шорти, намагайтеся скласти образ так, що одягати шкарпетки вам не знадобилося. Якщо ж ви не можете надіти взуття на босу ногу, обов'язково слід купити короткі чоловічі шкарпетки, яких не буде видно з-під кросівок.

Де купити чоловічі шкарпетки по знижці

Деякі модні будинки випускають шкарпетки за ціною від 50 доларів за пару. Погодьтеся, така вартість багатьом не по кишені. Недорогі чоловічі шкарпетки можуть бути досить якісними і довговічними, якщо дотримуватися правил вибору шкарпеток, які ми описали вище. Інтернет платформа «Скидочник» пропонує чоловічі шкарпетки з розпродажу. Ми постійно оновлюємо свій каталог, вибираючи серед всіх пропозицій тільки найвигідніші і доступні. Тому ціни на шкарпетки чоловічі у нас нижчі за середньоринкові, навіть якщо ви вибираєте відомий бренд.
Акції на чоловічі шкарпетки у нас діють на постійній основі, до того ж, ви зможете прочитати відгуки про чоловічих шкарпетках, перш ніж зробити остаточний вибір.