Продавати на SKIDOCHNIK

Надувні меблі

Чому ми?

Всього 10 секунд - і у вас під рукою зручний диван

Лакмзак, або аеролежак - це надувний диван (шезлонг, гамак) для відпочинку на природі. На вигляд винахід виглядає, як звичайний мішок. Але буквально через 15 секунд Lamzac може перетворитися в повноцінне місце для відпочинку. Конструкція гамака складається з двох відсіків, які слід наповнити повітрям, і з магнітного фіксатора. При цьому, насос вам не знадобитися. Якщо погода вітряна, розкрийте горловину мішка і підставте під напрямок вітру. Якщо немає - пробіжіться з розгорнутим диваном кілька метрів, або прокрутити навколо своєї осі. Як тільки Ламзаки надуется, зафіксуйте горловину і можете використовувати диван за призначенням.

Українські виробники випускають надувні дивани трьох підвидів. Тому, збираючись купити Lamzac, визначіться, який шезлонг вам підійде найбільше. Ламзак економ-класу виконаний з Болоньї - матеріалу, з якого шиють плащі, куртки і інші водонепроникні речі. Такий диван здатний витримати навантаження до 200 кг, а в складеному вигляді разом з переносною сумкою важить всього лише 900 грам. Ламзаки класом вище, так званий Standart, зроблені з поліестеру Oxford 210 - по суті, ця тканина ідентична легкому брезенту. У порівнянні з економ варіантом, в комплекті до надувного дивану йде кілочок для закріплення в грунт, кишеньку для води і бічні кишені для зберігання всяких дрібниць. Ламзаки Premium зроблені з високоміцної тканини Ripstop. По суті, це поліестер з армованої ниткою, яка зводить ризик розривів і інших фізичний пошкоджень до мінімуму. Комплектація у таких гамаків така ж, як і у класу Standart.

Відгуки про lamzac в більшості випадків тільки позитивні. Ними задоволені любителі риболовлі, піших походів і заміського відпочинку на природі. Навіть на морі вони можуть замінити стандартний шезлонг.

Недорогий Ламзак ви зможете придбати на нашому сайті. Ми пропонуємо різні колірні рішення надувних диванів - чорний, синій, помаранчевий, салатовий та інші. Ціни на Ламзаки у нас нижчі за середньоринкові, оскільки ми пропонуємо товари зі знижкою.