Продавати на SKIDOCHNIK

Напої та алкоголь в Києві

закрити

Чому ми?

Напої і алкоголь в Києві

Напої складають важливу частину трапези, вони повинні приємно доповнювати подані страви. Правильно вибрати напій непросто, до кожної страви підходить певний напій. Головні з них варто пам'ятати, але іноді можна просто на свій смак вибрати хороший. Також не забувайте правильно підібрати келихи для кожного виду напою.

Біле вино треба заздалегідь охолодити, для нього використовують келихи на високій ніжці. Воно підійде до м'яса птиці, салатів з майонезом, морепродуктів і фруктів. Пляшка червоного вина обов'язково повинна бути на столі, якщо ви пропонуєте гостям страви з червоного м'яса. Це вино подають в келихах на середній ніжці і не охолоджують. Червоне вино також добре поєднується з твердим сиром, спагетті, піцою, супами. З рибою, ікрою, морепродуктами гостям можна запропонувати келих шампанського. Цей напій також підійде, якщо у вас в меню є морозиво, фрукти, сир.

На багатьох застіллях в нашій країні на столі стоїть горілка. Її можна запропонувати до різних закусок: холодцю, сала, оселедцю, солоних помідорів та огірків, а також до жирних м'ясних і гострих рибних страв. Коньяк п'ють з кавою і десертом без закуски.

Віскі вживають перед їжею як аперитив, а також після трапези, часто з льодом, можна розбавити його содовою або водою.

Дуже популярний напій - пиво - подають до дичини, рибних страв, копченостей, м'ясних страв.

В кінці обіду або вечері, коли гості переходять до десерту, їм можна запропонувати чай або каву. Можна заварити чорний і зелений чай і приготувати каву, а потім запропонувати гостям самим вибрати вид напою.

Для того щоб бажаний напій був на вашому столі, не обов'язково витрачати час на походи в магазини. Можна скористатися службами доставки, які надають велику кількість знижок на свої товари: інтернет-магазин OK-Wine, інтернет-магазин Чайна Країна, кафе Чайний клуб, інтернет-магазин Алко.

На Скидочнику можна знайти акції на напої та алкоголь в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.