Додати акцію

Нарощування нігтів, волосся, вій в Києві

закрити

Чому ми?

Нарощування волосся, вій, нігтів в Києві

У наш час перукарі можуть здійснити мрію багатьох жінок - густі довге волосся за один день. У 1990-х роках у багатьох українських салонах з'явилася послуга нарощування волосся. Зараз майстри пропонують кілька варіантів нарощування. Вони відрізняються технологією, але найголовніше - по-різному впливають на волосся і дають різний ефект. Самому складно визначитися, який метод вибрати, краще порадитися з перукарем.

Перед процедурою обов'язково обговорюється бажана довжина, колір, вибирається технологія. Спочатку готують волосся: миють, за бажанням змінюють колір, роблять завивку або випрямлення. Потім нарощують пасма. Результат може триматися до трьох місяців. Потім проводять корекцію або відрізають нарощене волосся.

Дівчата роблять процедуру нарощування нігтів, щоб їх нігті були довгими, красивими, доглянутими і у вас був гарний манікюр. Крім того, ця процедура допомагає боротися з ламкістю нігтів і розшарування. Результат тримається до двадцяти днів, потім майстер проводить корекцію. Сьогодні дві найпопулярніші технології пропонують майже у всіх салонах: гелеву і акрилову. Якщо ви виберете першу технологію, ваші нігті будуть еластичні, з глянцевим блиском. Акрилове нарощування робить нігті міцнішими.

Наростити вії можна за 2-3 години. Якщо ви хочете, щоб ефект був тривалим, вибирайте техніку повійного нарощування. Ви зможете милуватися красивими віями до 3,5 місяців. Якщо ефект потрібен на один вечір, можна приклеювати вії пучками. Ця послуга дешевше і займає менше часу.

Найбільш популярні салони, які надають послуги нарощування нігтів, волосся і вій зі знижкою: салон краси Helena Exclusive, салон Shwarzkopf на Оболоні, салон краси Ja-mayka, салон краси Адель, салон Sun club (Sun Beach).

На Скидочнику можна знайти акції на нарощування нігтів, волосся, вій в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.