Продавати на SKIDOCHNIK

Навушники

Чому ми?

Навушники в Києві

Навушники - персональний цифровий пристрій для прослуховування інформації, що складається з звуків. Навушники можуть також використовуватися в комплексі з мікрофоном для ведення телефонних переговорів. У студіях звукозапису вони використовуються в якості контролюючого пристрою під час запису музичного треку.

Навушники слід вибирати, грунтуючись на ціль і простір їх використання. Вибір геймерських, професійних або радіо навушників залежить від тих функцій, які вони будуть виконувати. Виходячи з цього, для гри на комп'ютері часто вибирають навушники Bluetooth з мікрофоном. Професійний же рівень роботи зі звуком вимагає використання студійних навушників.

Навушники використовуються як аксесуари до таких електронних пристроїв як комп'ютери, ноутбуки та планшети, телефони і телевізори.

Види навушників:

Накладні - невеликі чашечки, які одягаються на вуха.
Переваги: ​​маленька вага, зручна «посадка».
Недоліки: дуже погана акустика.

Моніторні навушники забезпечують найякісніше звучання.
Переваги: ​​мінімальне просочування зовнішніх звуків.
Недоліки: громіздкість.

Вкладиші ( «таблетки») вважаються альтернативним варіантом накладних навушників, правда цей варіант при використанні вставляється в вушні раковини. Зовні дуже нагадують медичні таблетки.

Переваги: ​​непомітність і зручність використання.

Недоліки: не забезпечують хорошої якості звучання.

Вакуумні навушники ( «затички») є найбільш поширеними. При використанні цей вид навушників щільно вставляється у вушний канал.
Переваги: ​​компактність, прекрасна акустика.
Недоліки: дуже часто трапляються неякісні підробки.

Bluetooth навушники - бездротовий вид навушників, найчастіше оснащених мікрофоном.

Переваги: ​​мала вага, зручна фіксація, максимальна свобода рухів при використанні, дистанційне керування прослуховується інформацією.
Недоліки: ледь помітні мілісекундним затримки під час прослуховування треків.

Популярні бренди: Sennheiser, AKG, JVC, Nixon, Audio-Technica, Skullcandy, Philips, Sony, Denon, NoiseHush, Koss, Creative.

На Скидочнику можна знайти акції на навушники в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.