Запустити акцію

Навчальні курси в Києві

Коментарі

  Чому ми?

  Навчання

  Навчання - процес придбання знань, умінь і навичок, керований педагогами, майстрами або наставниками. Під час процесу навчання відбувається розвиток і особистих умінь, і здібностей кожного окремо взятого учня.

  Останнім часом великої популярності набуло поняття курсового навчання. Курсове навчання ефективно і для випускників середньоосвітніх навчальних закладів, які бажають в короткі терміни освоїти знання в якій-небудь професії, і для вже працюючих фахівців, що бажають вдосконалити або підвищити свою кваліфікацію в тій чи іншій області. Основна мета курсів - в самі допустимо короткі терміни дати своїм слухачам певні знання. Тому, як правило, курсове навчання найчастіше відбувається шляхом застосування інтенсивних методик навчання, де теоретичні знання чергуються з практичними заняттями.

  Основні види курсів: професійні курси, навчальні та розвиваючі.

  За час проходження курсів, що мають професійну спрямованість, учні набувають навичок будь-якої професії. Найпопулярніші напрямки подібних курсів: менеджмент, бухгалтерський облік, маркетинг, дизайн, курси біржової торгівлі і т.д. Також, подібні курси пропонують своїм учням можливість опанувати вмінням роботи візажиста, перукаря, масажиста, інших вузьких фахівців. Більшість професійних курсів призначені для дорослого населення.

  Навчальні курси дуже різноманітні. Люди різних вікових категорій можуть вибрати для себе те, що їх цікавить в даний момент, наприклад: курси іноземних мов, курси вокалу і гри на музичних інструментах, курси фотографії, кулінарні курси, крою та шиття, курси водіння автомобіля, верхової їзди та багато інших . Навчальні курси надають свої послуги і тим, хто починає вчити щось «з нуля», так і тим, хто вже має в даній галузі будь-які вміння і навички.

  Розвиваючі курси відносяться до категорії курсів особистісного зростання. Подібні курси, в своїй більшості, допомагають удосконалити особистісні якості людини, розкрити його природні здібності. Серед розвиваючих курсів можна виділити: курси швидкочитання, акторської майстерності, розвитку пам'яті, ділового спілкування, ораторського мистецтва, малювання, оператора ПК, і багато інших. Навички та вміння, які набувають випускники розвиваючих курсів, можуть бути застосовними як в особистих цілях, так і в професійному середовищі.

  На Скидочнику можна знайти акції на навчання в таких містах як:
   Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.